В Ужгороді вийшло з ладу обладнання первинного відстійника каналізаційних очисних споруд водоканалу

Директор КП «Водоканал м. Ужгород» Станіслав Карташов повідомив: вийшло з ладу обладнання первинного відстійника каналізаційних очисних споруд водоканалу, розташованих на вул. Єньківській. Вихід із ладу одного з чотирьох наявних відстійників може призвести до погіршення якості очистки стоків і, як наслідок, скиду в річку Уж недостатньо очищених вод.
Директор водоканалу уточнив, що з ладу вийшов мулошкреб ІПР-24, металоконструкції якого за час експлуатації з 1975 року повністю зношені та не підлягають ремонту. Проблема і в тому, що в Україні таке обладнання не випускається. Для уникнення перевантаження первинних відстійників очисних споруд, погіршення очистки стоків, необхідно терміново виготовити новий мулошкреб за макетом старого, використовуючи при необхідності архівні типові проекти.
Після обговорення члени комісії вирішили, що потрібно не зволікаючи вжити заходів, оскільки ця ситуація може перерости у надзвичайну подію техногенного та природного характеру. Члени комісії погодили, що потрібно терміново розпочати роботи з усунення наслідків аварії, знайти можливості виділення коштів, а також у разі необхідності залучити профільні підрядні організації. Це питання винесуть на розгляд сесії Ужгородської міської ради.
Джерело: прес-служба Ужгородської міської ради
До теми
- В ужгородському скансені вп'яте відкривається Резиденція Святого Миколая!
- Ужгород попрощався із 48-річним солдатом Олександром Поповичем
- Президент вручив державні нагороди військовим 128-ї закарпатської бригади
- В Ужгороді рятувальники ліквідували пожежу на території приватного домоволодіння
- У Чопі поліція затримала місцевого жителя за підозрою в організації незаконної переправи військовозобов’язаних через кордон
- Прокуратура викрила багатомільйонні махінації під час будівництва спорткомплексу на Свалявщині
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із полеглим на війні поліцейським
- На Закарпатті триває другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху
- Керівництво Закарпаття зустрілося із представниками Угорської екуменічної служби допомоги в Україні
- Воловецька центральна лікарня отримала від міжнародних партнерів обладнання для стоматологічного кабінету
- Одна людина загинула та ще одна травмувалася внаслідок нічної ДТП в Ужгороді
- На Закарпатті СБУ та ДБР блокували чергову «ухилянтську» схему
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію до Шелестівської церкви Архістратига Михаїла
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали групу порушників
- Закарпатські рятувальники зустріли черговий евакуаційний потяг із Дніпропетровщини
- В Ужгороді поліцейські затримали рецидивіста, який викрав велосипед із території школи
- На Рахівщині медики врятували чоловіка, якому стало погано в горах
- За позовом прокуратури підприємство сплатить майже пів мільйона гривень за незаконне користування землею у Виноградові
- Ужгород завтра, 14 листопада, прощатиметься зі ще одним захисником
- Міський голова Богдан Андріїв зустрівся з громадським діячем Пітером Бобером із Корвалліса

До цієї новини немає коментарів