Cамоклейну радіочастотну мітку на лобове скло: закарпатці, а ви вже знаєте нові правила техогляду?

Як інформує УНН, в Україні з 1 травня оновлено формат документу, що підтверджує успішне проходження транспортним засобом перевірки технічного стану. Відтепер інформація зберігатиметься у форматі радіомітки. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу головного сервісного центру МВС України.
“Формат документу, що підтверджує успішне проходження транспортним засобом перевірки технічного стану, буде оновлено. З 1 травня 2019 року паперовий бланк протоколу буде видаватися суб’єктами здійснення ОТК в комплекті зі самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації. Відповідно до пункту 30.2 Правил дорожнього руху, власник транспортного засобу зобов’язаний закріпити мітку в правій верхній частині вітрового скла, з його внутрішнього боку”, — йдеться у повідомленні.
Нововведення зменшить ризик фальсифікації протоколів ОТК і полегшить роботу контролюючим органам.
Зміни в порядку проведення ОТК затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 р. № 46, що було опубліковано 7 лютого 2019 р. та яка набуває чинності через три місяці з моменту публікації. Якщо власник транспортного засобу, що підлягає обов’язковому технічному контролю, отримав бланк протоколу ОТК до набрання чинності ПКМУ від 23 січня 2019 р. № 46, він зможе користуватися документом старого зразка до моменту закінчення строку його дії.
Нагадаємо, з травня про технічний стан транспорту свідчитимуть радіомітки.
Джерело: УНН
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Ще 12 препаратів для лікування раку молочної залози з’явилося в оновленому списку програми реімбурсації «Доступні ліки»
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 6 листопада
- Закарпатські патрульні нагадують: відволікатися на гаджети, керуючи автівкою - небезпечно
- Податкова знижка: до повернення з бюджету закарпатцями задекларовано на 3,6 млн грн більше, ніж минулого року
- Відсьогодні, 1 листопада, документи для відстрочки прийматимуться лише через Резерв+ чи ЦНАП
- До уваги споживачів! У "Закарпаттяоблнерго" триває період передавання показників лічильника за жовтень
- Планові відключення світла на Закарпатті: де дізнатися свою чергу
- До уваги закарпатців! Графік відключення світла на завтра, 31 жовтня
- Послуга "єМалятко" знову працює на Закарпатті та ще у шести областях
- Рак сечового міхура сучасні ризики та методи лікування
- Усі угорські пункти пропуску на кордоні з Україною впровадили систему Entry/Exit System (EES)
- Сьогодні, 28 жовтня, запрацює нова система контролю в’їзду/виїзду в ЄС у більшості пунктів пропуску на українсько-угорському кордоні
- Закарпатські патрульні закликають: носіть світловідбивачі — це може врятувати життя!
- На Закарпатті розпочали вакцинацію диких тварин проти сказу
- Міжміські перевезення залізничним транспортом – які права мають пасажири
- Знайомства в Інтернеті: як не стати жертвою шахраїв
- «Схилами полонини Боржави»: відкрито реєстрацію на пізнавальну подорож для дітей
- Нові правила в'їзду в ЄС: на яких закарпатських КПП запрацювала автоматична система паспортного контролю EES
- На Закарпатті розпочали перерахунок житлових субсидій на опалювальний сезон
- ЄСВ для ФОПів: що змінилося з 1 жовтня – роз'яснюють закарпатські податківці

До цієї новини немає коментарів