Двоє розбійників напали на ужгородця та відібрали в нього гроші та мобільний телефон

Ужгородські правоохоронці завершили розслідування справи, фігурантами якої стали двоє розбійників.
Потерпілий, на якого скоїли напад, розповів, що пізно вночі біля провулку Баконія двоє невідомих повалили його на землю, побили та відібрали мобільний телефон. Із кишені куртки потерпілого розбійники вийняли гаманець із 400 гривнями.
Одного з підозрюваних — 35-літнього ужгородця — працівникам відділу кримінальної поліції вдалося затримати майже одразу. Невдовзі працівники Ужгородського відділу затримали та помістили в ізолятор тимчасового тримання під вартою іншого фігуранта справи, 30-літнього жителя села Кушниця, що на Іршавщині.
Затриманим, які вже мають судимості, повідомлено про підозру в скоєнні ними злочину, передбаченого частиною 2 статті 187 Кримінального кодексу України (Розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій або бандитизм), що карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- В Ужгороді на площі Поштовій відкрили виставку Великодніх писанок.
- В Ужгороді розпочав роботу Великодній ярмарок
- На місцях влучання БПЛА на Закарпатті працюють екстрені служби і правоохоронні органи
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 33-річним солдатом Михайлом Шипом
- Smart-ідеї для Ужгорода: в УжНУ відбувся студентський хакатон
- Aqua Fest в Ужгороді: інтерактивний STEM-фестиваль про воду зібрав близько 120 учасників
- «Дієвий ЦНАП: стійкість сервісу в цифровій державі» – всеукраїнський форум на Ужгородщині
- Поліція скерувала до суду справу щодо жорстокого вбивства подружжя пенсіонерів на Берегівщині — на лаві підсудних опиниться група осіб
- Поліція Закарпаття завершила розслідування ДТП, в якій загинуло подружжя та травмувалася їх 3-річна донечка – справу скеровано до суду
- Завтра в Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Шипом.
- Поїздка на 59 тисяч гривень: під Ужгородом водій без прав і напідпитку влаштував ДТП
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 43-річним солдатом Олександром Луцьом
- «Ференц Ракоці ІІ та Ужгородський замок: історія та пам’ять» – в Ужгороді відбувся культурно-освітній захід
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- Майже півтори тисячі постанов про перевищення швидкості склали закарпатські патрульні у березні
- Звання «Заслужений артист України» отримали майстри сцени лялькового театру "Бавка" та маріупольського драмтеатру
- В Ужгороді презентували унікальні писанки з України та світу
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим захисником
- Ужгородська музична школа №1 дала звітний концерт, на якому зібрали кошти для захисників
- Кілометри заради фронту: Ужгород готується до напівмарафону

До цієї новини немає коментарів