Бабуся-лісівник Марія Вовканич (Закарпаття): "Розмальовування годівничок - радість для дітей і спокій для батьків"

Сьогодні до працівників лісового господарства завітали юні школярі - учні 6-ї школи, з 2-Г класу разом з вихователькою Наталією Фрінош та батьками та й карапузи-дітки працівників обллісомисливського управління. Прийшли допомогти діткам і учні шкільних лісництв з Ужгородського та Хустського держлісгоспів. Всі отримали чисті годівнички, пензлі та фарби й розпочали цікавий процес розпису.
Дітки розмальовували годівнички з 11 години ранку і до 18 вечора. Розмальовуючи годівнички, кожен сам придумував десятки варіантів: хтось зробив годівнички у кольорах прапора України, хтось - зі стразами, а деякі дітки разом із батьками зробити тематичні, лісові пташині столові. Від самого початку творчий порив було вже не зупинити.
Дитяча творчість захопила у цю п'ятницю усе управління лісового та мисливського господарства та перетворила його на територію дитячих посмішок, добра та милосердя. Хоча деякі годівнички дітки не встигли доробити, старші лісівники анітрохи не засмутилися і обіцяли повернутися до годівничок на вихідних, щоб доопрацювати те, що створили маленькі малювальники.
«Для нас було важливо, щоб цей день не був напруженим, але був наповнений радістю, - розповіла бабуся-лісівник журналістам Марія Вовканич. - Це був дуже особливий день, який ми хотіли розділити з нашими дітьми та онуками. Розмальовування годівничок - радість для дітей і спокій для батьків».
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
























До теми
- Під час «Сакура фесту» в Ужгороді на військо зібрали понад 1,2 млн грн
- «90% пацієнтів можуть чекати»: як працює кардіохірургія на Закарпатті
- Навчання під звуки скрипки: як в Ужгороді заснували першу в Європі школу для ромів
- Ради ВПО: інструмент впливу чи формальність
- Пече органічний хліб та мріє про власну пекарню: історія переселенки Ірини Стасенко, яка почала нове життя на Закарпатті
- Музейний лекторій: русалки, мавки, повітрулі, потерчата у світогляді закарпатців
- Великдень в Ужгороді: як освячували кошики в храмах міста
- Богдан Андріїв: "Світло Воскресіння Христового – наша віра і сила"
- Великдень на Закарпатті 100 років тому: фото та традиції предків (ФОТО)
- Тромб, який міг коштувати життя: як закарпатські лікарі рятують захисницю України
- Лікар-стоматолог Олег Орос лікує безкоштовно зуби ветеранам війни та військовим
- Втрачений Ужгород: будівля ощадної каси
- ТОП-10 закарпатських екскурсій
- Історія одного пам’ятника в Ужгороді: «Весна» Михайла Михайлюка
- Писанки, паска й обряди: особливості Великодня на Закарпатті
- Як святкували Великдень на Закарпатті: традиції та вірування
- Богдан Андріїв: "Щиро вітаю всіх християн, які сьогодні відзначають Світле Воскресіння Христове!"
- Чому у 2026 році Великдень святкують у різні дні та чи можлива спільна дата
- Народні традиції, що лікують: на Закарпатті Захисники виготовляли великодні елементи декору
- Ужгород готується до піку цвітіння сакур

До цієї новини немає коментарів