Хустщина протягом минулого тижня стала рекордсменом за кількістю виявлених фактів крадіжок електроенергії
Починаючи з 28 серпня по 3 вересня 2017 року, працівниками Товариства виявлено 37 фактів крадіжок електричної енергії. Зокрема було складено 28 Актів про порушення Правил серед населення та 9 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).
Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Хустському районі (5 порушень). При цьому, найчастіше незаконно споживали електроенергію за допомогою пошкодження засобу обліку (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше) і пошкодження та зриву пломб на засобі обліку, а також зриву індикатора впливу змінного магнітного та електричного полів.
У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у 6-ти районах Закарпатської області, серед яких найбільше у Виноградівському, Мукачівському та Тячівському районах (по 2 порушення у кожному). Найчастішим порушенням є втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло) та самовільне підключення електроустановок до електромережі енергопостачальника
Також із 28 серпня по 3 вересня 2017 року Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 156,24 тис. грн, із яких:
- у побуті – на суму 71,98 тис. грн;
- у юридичному секторі – на суму 84,26 тис. грн.
Прес-служба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»
До теми
- Центр ветеранського розвитку розпочинає набір учасників на короткострокові освітні програми
- Фотопастки Ужанського нацпарку зафіксували бурих ведмедів
- Ужгород у скорботі: сьогодні поховали Героя – 24-річного захисника Владислава Діуса
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку Володимиру Пінковському
- 128-а бригада: у вмілих руках навіть граблі – ефективний засіб ППО
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- “Зробити доброчесно”: на Закарпатті стартував 6-й форум Re:Open Zakarpattia
- На Закарпатті проведуть Тиждень безпеки дорожнього руху: перевірятимуть водіїв, документи та технічний стан машин
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
- Чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик висловив символічну підтримку 128 Закарпатській бригаді
- В УжНУ з’явиться багатофункціональний студентський простір
- В Ужгороді відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція GeoTech Zakarpattya 2025
- Обласна станція переливання крові повідомляє про термінову потребу в донорах
- Поліцейські Хустщини розслідують аварію, внаслідок якої загинув водій легковика
- Сила єдності: військові 128-ї бригади допомагають своїм пораненим товаришам відновлюватися
- У музеї ім.Й.Бокшая протягом двох тижнів можна побачити творчий доробок відомого живописця Петра Фелдеші
- В Ужгороді вчетверте відбувся культурно-мистецький захід «Жива спадщина»

До цієї новини немає коментарів