Мер Ужгорода Богдан Андріїв попросив освітян давати дорогу молодим
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв наголосив керівникам освітніх закладів, що за час літніх канікул, до нового навчального року необхідно максимально підготувати приміщення, пришкільні території, всі зручності для дітей і педагогів.
«Якщо керівник на своєму місці, хоче зробити, то він наведе лад, тим більше, що міська влада активно сприяє освітянам і кошти для цього ми завжди знаходимо. Є проблеми, які роками вирішували лише частково, вживали тимчасові заходи, тому прошу: перегляньте, що і де необхідно, подайте нам списки, будемо діяти так, щоб позбутися цих проблем раз і назавжди», – зазначив Богдан Євстафійович. Міський голова також попросив освітян давати дорогу молодим колегам, допомагати їм у професійному і кар’єрному зростанні та звертати особливу увагу на якість харчування для дітей, контролювати підприємців, які його забезпечують.
Власне організацію харчування проаналізували докладно на основі проведеного раніше моніторингу. Наголошувалося на необхідності маркування столів і посуду, облаштування, відповідно до гігієнічних норм, комор і сховищ харчів, веденні журналів використання дезинфікуючих засобів, виконанні норм щодо окремих продуктів, які необхідні дітям за віком, дотриманні заборони на торгівлю в їдальнях шкідливим фаст-фудом.
Під час обговорення вивченої системи роботи органів учнівського врядування зазначалося на забезпеченні його подальшого активного розвитку, ефективного методичного супроводу. У другому семестрі нового навчального року планується провести Фестиваль стартапів для виявлення кращих проектів школярів, спрямованих на громадське життя. Ішлося також про можливості відкриття гуртків, творчих об’єднань, лідерських осередків для навчання лідерів на базі шкіл.
Прийнято рішення створити єдиний Ужгородський центр допризовної підготовки на базі школи №20, забезпечити його всім необхідним для занять старшокласників із усіх навчальних закладів міста.
А кілька навчальних закладів тепер не будуть спеціалізовані, зокрема, «Веселка», «Первоцвіт», «Ялинка» знову мають статус НВК, а не СНВК, Економічний ліцей – ЗОШ №9, СЗОШ №2 – ЗОШ №2.
Щодо підручників, на засіданні колегії наголошувалося, що очікуються комплекти нових видань для окремих класів, насамперед 4-х та 7-х, які готуються за рішенням Міністерства освіти і науки, загалом же до початку нового навчального року шкільні бібліотеки будуть забезпечені підручниками для школярів усіх класів.
Джерело: Прес-служба Ужгородської міської ради







До теми
- «Файна вишиванка»: в Ужгороді оригінально вітали з Днем вишиванки
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- «Світ писанки» в Ужгороді: передчуття Великодня та підтримка захисників
- В Ужгороді фіксують зростання випадків захворювання на кір – медики закликають вакцинуватися
- В Ужгороді влаштували перформанс із тисячею паперових журавлів
- В інклюзивній майстерні-кав'ярні «Янгол» продовжують серії різноманітних майстер-класів
- Унікальну операцію провели у Клінічній лікарні планового лікування в Ужгороді
- Ужгородців закликають долучитися до обговорень про перейменування однієї з вулиць на честь ректора Закарпатської академії мистецтв Івана Небесника
- У 2024 році в Ужгороді від туберкульозу померли 16 людей. Медики наголошують: ця хвороба виліковна, якщо вчасно її діагностувати
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Жінок, які чекають чоловіків з війни, запрошують в Ужгороді на захід з емоційної та психологічної підтримки
До цієї новини немає коментарів