СБУ каже, що зірвала на Закарпатті російську провокацію
СБУ зірвала провокацію, направлену на розпалювання міжнаціональної ворожнечі на Закарпатті.
СБУ зірвала провокацію, направлену на розпалювання міжнаціональної ворожнечі на Закарпатті.
Наприкінці травня минулого року Верховна Рада ухвалила законопроект, згідно з яким акциз на вживані авто став нижчим.
Працівники Закарпатської митниці ДФС виявили у громадянина України не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні алкогольні напої італійського виробництва.
Життю працівника поліції, якого поранили в п'ятницю, 19 травня, під час затримання крадія в Ужгороді, наразі нічого не загрожує. Про це розповіли сьогодні під час прес-конференції в ГУ НП в Закарпатській області.
Сигарети «Bond» та «Jin Ling» знайшли схованими у вантажному вагоні потягу, що слідував до Словаччини.
Напередодні, 21 травня, працівники Закарпатської митниці ДФС припинили ввезення на територію України товарів, які підлягають митному декларуванню.
У районі гори Синяк.
НП сталася в аеропорту угорського міста Дебрецен.
Сьогодні вранці, близько 7:00, ужгородські патрульні отримали виклик про бійку поблизу автовокзалу в Ужгороді, на проспекті Свободи.
Працюючи над виявленням заборонених речовин патрульні Ужгорода та Мукачева майже щодоби знаходять речовини, схожі на наркотичні.
Уже більше місяця пройшло, відколи в обласному центрі Закарпаття встановили два контейнери, де можна залишити вживані речі, що стануть у нагоді малозабезпеченим містянам. Ужгородці активно несуть із дому непотрібні одяг, взуття, іграшки та книги, адже переконані – комусь стануть у нагоді більше.
Поліція Берегова розшукує 55-річну Марію Чолан, мешканку села Боронява Хустського району.
Правоохоронці Воловецького відділення поліції затримали трьох юнаків із марихуаною. За фактом відкрито кримінальне провадження.
У ніч на неділю (21.05) енергетики усунули пошкодження високовольтної лінії електропередач поблизу Великого Бичкова на Рахівщині. З 01.20 неділі електропостачання Білої Церкви повністю відновлене.
У селі Кленовець, що на Мукачівщині, неповнолітній хлопець помер від ураження струмом під час роботи з електроінструментом. Поліція розслідує справу.
Підрозділами ДСНС продовжується відкачка води з підтоплених дворогосподарств.
20 травня о 19:10 до оперативно-рятувальної служби надійшло повідомлення про те, що внаслідок сильної локальної зливи та захаращеності дренажної системи та стічних канав у с. Біла Церква Рахівського району сформувався інтенсивний місцевий стік дощової води, який спричинив підтоплення дворогосподарств та житлових будинків.
2250 пачок курива були підготовлені для подальшого переміщення через кордон.
За п’ятсот метрів від українсько-словацького кордону.
До поліції звернулась медсестра Тур'я-Реметівського психоневрологічного інтернату із повідомленням про те, що з закладу зник 43-річний пацієнт.