Культура народу - невмируща! (ФОТО)
Не виняток тут і наша мультинаціональна область.
Не виняток тут і наша мультинаціональна область.
Свої роботи представить майстриня з обласного центру Тетяна Заводяк.
Експозиція виставки складається з 91 роботи пейзажного живопису з колекції Земплінського музея словацького міста Міхаловце.
На вернісажі представлено 91 полотно, авторами яких 35 переважно словацьких художників, а також митці з Польщі та України.
Шандор Олександр є учасником багатьох українських, міжнародних виставок та пленерів.
В обласній філармонії відбудеться концерт класичної музики.
Дошкільнята долучаються тут до дивовижного світу сцени!
Найбільший з біобіоліографічних покажчиків Івана Хланти – «Літературне Закарпаття у ХХ столітті» – справедливо вважається нашою літературною енциклопедією.
Якщо людина пізнає шлях, вона пізнає ціль, тому що ціль не наприкінці шляху, а на усій протяжності – в кожному кроці присутня. Бути в дорозі – значить бути біля цілі.
Закарпаття збагатилося заслуженими художниками, артистами та працівниками культури України.
Щоби надати прем'єрі ще більш художницького настрою, в холі театру розмістили виставку дипломних робіт студентів випускних курсів Закарпатського художнього інституту.
Виставка знайомить із різними періодами творчості Василя Габди, котрий, за словами мистецтвознавців, входить до десятки найвідоміших художників Закарпаття.
Його автор - людина непересічного таланту й настільки ж непересічної долі.
На думку голови найвищої за статусом творчої спілки країни, майстрам з інших українських регіонів варто переймати пленерні напрацювання закарпатців.
Серед них майстри щонайменше трьох поколінь зі Львова, Києва та Закарпаття.
Гість Юрій Чекан прочитав студентам та викладачам Ужгородського музучилища лекцію "Філармонічний зал в історії музичної культури".
А зараз знову боротиметься у національній конкурсній програмі.
Тур пройде у два етапи й охопить 30 міст, в кожному з яких відбудеться прес-конференція та літературно-дискусійний вечір.
Так, саме композитор. Хоча замість нот і диригентської палички в його руках зазвичай пензлик. Художник бо!
Сьогодні, 21 жовтня, на базі головної кузні професійних хореографів краю – Ужгородського коледжу культури і мистецтв – відбулася традиційна обласна конференція, присвячена актуальним питанням розвитку хореографічного мистецтва на Закарпатті.