Бескидський тунель - інженерне диво Закарпаття
Закарпаття дуже цікаво пізнавати! Зокрема, особливим місцем є саме Бескидський тунель.
Закарпаття дуже цікаво пізнавати! Зокрема, особливим місцем є саме Бескидський тунель.
Тонка пелена туману лагідно, але наполегливо закутує місто. Вкриває від усіх незгод і додає таємничості й деякої містичності...
Родзинка Перечина – скульптура та відкрита каплиця Святого Миколая, установлена по вулиці Садовій, за кілька метрів від центральної дороги й римо-католицького костела св. Августина.
ПРо фотоконкурс повідомляє спільнота в Фейсбук ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА"
У новому випуску програми "Земля, наближена до неба" розповіли про різні види активного відпочинку.
Туризм в умовах коронавірусу. Попри масовий карантин та локдаун є країни, які готові приймати українських туристів.
У новому випуску "Землі, наближеної до неба, розповіли про родзинки Закарпаття.
У Сент-Міклоші, що в Чинадієві на Мукачівщині, особлива атмосфера панує у будь-яку пору року. Це місце має свій шарм. І навіть попри обшарпані стіни залишається однозначно найромантичнішим замком Закарпаття. А взимку, коли стіни мовчазної твердині вкриває сніг, замок стає ще більш таємничим та величним. Яким – бачили кореспонденти Uzhgorod.net.ua.
На Закарпатті уже встигли відрапортувати про початок зимового гірськолижного сезону. Офіційно в краї гір та термалів він стартував 3 грудня: мороз дозволив засипати штучним снігом витяги, і низка курортів готові приймати перших лижників уже на цих вихідних. Наразі ще не заявляли про початок місцеві гірськолижні гіганти — як-от Драгобрат, найвисокогірніший курорт в країні, де сезон зазвичай стартує на початку грудня, чи Пилипець: тут чекають снігу, а його наразі випало недостатньо.
В кожній з 64 ОТГ, які наразі утворені в краї, представники ЗТО чи так звані амбасадори прикрасять живу ялинку.
Так, на території історичного Свалявського району встановлені вже вже дві мініскульптурки: одна в санаторії "Квітка полонини "( Полянська ОТГ) - інша у місті Свалява (Свалявська ОТГ).
В Ужгороді відбулася перша робоча зустріч членів команди нового проєкту громадської організації “Щасливі діти”. Наразі йдеться про логічне продовження та масштабування проєкту «Пізнай Ужгород», в рамках якого було видано набір з 10 листівок та маршрутів, розміщених у вільному доступі на міжнародній платформі izi.travel. Новий проєкт пропонує пізнавати історичні, архітектурні, культурні та гастрономічні родзинки Ужанської долини (йдеться про території, які до формування ОТГ були Ужгородським, Великоберезнянським та Перечинським районами).
Цьогоріч через пандемію кордони з ЄС закриті, тож в регіоні очікують на велику кількість відпочивальників.
Під час пандемії стало досить ризиковано збиратися у місцях скупчення людей, таких як кафе або ресторани, щоб посидіти та поспілкуватися разом з друзями, відпочити від буденної рутини. Та не варто засмучуватись, оскільки сьогодні до вашої уваги представляємо топ-5 способів, як весело й цікаво розважитися або креативно відсвяткувати день народження. Певна річ, із урахуванням вимог карантину!
Вівчарство є одним із традиційних ремесел в Карпатах, а продукція з молока з’явилася на столі закарпатців тисячі років тому.
На Тячівщині багато цікавих малодосліджених місцин, які привертають увагу шанувальників локальної історії. А випадкові знахідки речей минувшини дають привід для роздумів та поштовх до краєзнавчих експедицій. Мальовничі гори, цілющі мінеральні джерела, давні праліси та печери – усе це можна знайти в околицях Углі.
"Пластик віддавай – квиток забирай" — така акція триває у Національному природному парку «Синевир» на Міжгірщині.
Дослідження Середнянського замку, спростування міфів та спроба показати, як виглядала споруда колись, завдяки скляному арт-об’єктові – над цим працювала Агенція регіонального розвитку «Закарпаття» із весни.
У центрі міста з'явилась будівля майбутнього Туристично-інформаційного центру. Розмістили її у форматі тимчасової споруди біля міського будинку культури. Крім того біля входу до Рахівської райдержадміністрації встановили мультимедійний екран, який синхронізуватиметься із новим туристичним сайтом https://rakhivtour.info/
Ужгород можна пізнавати й онлайн!