Туризм
В Закарпаття є особливий символ, який може привабити туристів – Карпатський буйвіл
За словами власників фермерських господарств, що займаються вирощуванням буйволів, це тварини доволі норовливі, однак, у той же час досить дружелюбні.
Зимовий "карантинний" відпочинок наЗакарпатті: що, де і як? (ВІДЕО)
До 24 січня Україна живе в посилених карантинних обмеженнях. До цього часу заборонена робота будь-яких розважальних закладів. Проте чимало людей хочуть відпочити і постає закономірне питання – де?
Продумати маршрут та не йти самому – як безпечно ходити в гори взимку
6 разів виходили в гори на пошуки заблукалих з початку цього року рятувальники.
На Закарпатті запрацював український мобільний додаток для самостійних подорожей
В Ужгороді запрацював мобільний додаток TravelFellow, створений українцями. Це онлайн гід, який допомагає планувати самостійні, вільні подорожі містами України. В додатку зараз позначені майже 120 пам’яток та знакових місць Ужгорода, а у найближчі тижні їх стане ще більше. Додаток запустили минулої осені, він вже працює у Львові та Києві та Одесі.
Любителі гірськолижного відпочинку активно цікавляться, чи є сніг у Карпатах. Де і як перевірити?
Як відомо, локдаун не є перешкодою для гірськолижного відпочинку, і наразі це один із небагатьох видів туризму, який можуть собі дозволити українці.
Більше 3 тисяч туристів відвідали замок «Паланок» на новорічні свята
Протягом новорічних вихідних – 01, 02 та 03 січня замок «Паланок» відвідали 3,5 тисячі туристів.
До «морського ока» Карпат з’їжджаються мандрівники з усієї України
Озеро Синевир – справжня родзинка Західної України, яка приваблює мандрівників досі
Зимовий відпочинок: на Перечинщині розповіли про минуле і сучасне лумшорських чанів
Перша асоціація з назвою села Лумшори, яке знаходиться у Перечинському районі, звісно – чани.
Як Закарпатці несли на Боржаву і Пікуй Вифлиємський вогонь миру (ФОТО)
Торік році Клуб піших туристів з Ужгорода започаткував традицію винесення Вифлиємського вогню миру на Боржаву. Акція зумовлена загрозою промислової забудови Полонини Боржава.
Рятувальники застерігають від походів в гори на Закарпаті найближчими днями
29 грудня на Закарпатті у гірських районах очікується значний дощ, на високогір'ї з мокрим снігом та сильні складні відкладення ожеледі та паморозі.
«Лижним Експресом» – у «Гори вражень». З Києва у Карпати запустили потяг «Інтерсіті+»
З Києва до гірськолижного курорту у Славську, що на Львівщині, запустили потяг «Інтерсіті+». Якщо Буковель спустошує ваш сімейний бюджет, є альтернатива — один із найстаріших в Україні гірськолижних комплексів у Славському, що на Львівщині.
Візитівка Березнянщини? Галина Репарюк створила авторський торт “Ужанська долина”
Відтепер Великоберезнянська громада матиме власний солодкий символ – торт “Ужанська долина”. Його створила Галина Репарюк, засновниця бренду Gallia sweet-shop, власниця двох кондитерських у Великому Березному та Перечині, авторка усіх виробів, що представлені у вітринах її закладів.
Цього року закарпатці віддають перевагу зимовому відпочинку в горах
Буковель, Драгобрат, Славське, Сколе та Красія – найбільш популярні напрямки зимового відпочинку.
Дід Мороз під пальмами: Куди й за скільки закарпатці можуть полетіти на свята?
Складний і напружений рік хочеться завершити яскраво і легко. Роками користуються попитом новорічно-різдвяні тури за кордон. Однак в умовах карантину картина світу суттєво змінилася. І вплинуло це, передусім, на туризм. Утім і зараз є куди податися, щоб зустріти прийдешні свята. Журналісти Uzhgorod.net.ua з'ясовували, куди ж і за скільки зараз можуть поїхати закарпатці, щоб відсвяткувати Новий рік не під ялинкою, а під пальмою. Говорили із керівником турфірми Трайдент-Хіт Ужгород Олександром Доктором.
Кучеряві свині, бурі ведмеді, яскраві поля лаванди, або що побачила Леся Нікітюк на Закарпатті (ВІДЕО)
Подорож Закарпаттям з популярною ведучою.
Туристичний маршрут Закарпаттям створять за результатами дослідження науковців УжНУ
Смачні страви й напої, унікальні ремесла і самобутня природа – Закарпаттю є чим здивувати навіть бувалого мандрівника. Однак, щоб показати ці перлини, їх потрібно знайти. Пошуком закарпатських «перлин» упродовж більш як пів року займалися науковці кафедри археології, етнології та культурології й студенти-історики ФІМВ. Днями в Ужгородському пресклубі ужнівці представили результати своїх польових досліджень у рамках проєкту «Промоція ремісництва і гастрономії регіону як невід’ємних складових культурної спадщини Карпатського єврорегіону».
Повернення в Середньовічччя: На Закарпатті створюють маршрут “Шляхами карпатських лицарів”
12-13 грудня у горах Закарпаття відбулася експедиція реконструкторів закарпатського середньовіччя. Вони розробляють новий маршрут “Шляхами карпатських лицарів”.
Порахували: на Закарпатті загалом працює понад пів тисячі оздоровчих, рекреаційних та туристичних об’єктів
Такі дані наведені в Програмі соціально-економічного розвитку Закарпатської області на 2021 рік, яку сьогодні схвалили депутати Закарпатської обласної ради.