Хустські поліцейські спільно з журналістами шукали порушників ПДР

За спостереженням журналістів, під час патрулювання власники транспортних засобів намагалися їздити згідно з правилами, а в разі порушення - ховалися від правоохоронців.
Один із водіїв залишив автівку біля кафе «Варош», але поки там були працівники поліції, він так і не показався. Інший біля СШ №6 залишив автомобіль у забороненому місці, прямо перед в’їздом до навчального закладу, створивши перепону для службового транспорту. Ні один із них до автівок так і не повернулись.
«За результатами профілактичних відпрацювань, в рамках місячника безпеки, спрямованих на виявлення та попередження порушень правил дорожнього руху було складено 2 протоколи, за порушення правил користування транспортним засобом, ременями безпеки – 9, за керування у стані алкогольного сп’яніння – 5 , за порушення, що спричинили пошкодження транспортних засобів – 9, за керування без документів – 10 і найбільше – 20 – за порушення вимог дорожніх знаків», – наголосив начальник сектору превенції Хустського відділу поліції Василь Щадей.
Крім того, як зауважив поліцейський, протягом серпня співробітниками Хустського ВП виявлено та притягнуто до відповідальності 40 осіб і 16 адмінсправ направлено до суду для прийняття рішення.
Загалом зі слів Василя Щадея, протягом року на території області було зареєстровано 1480 дорожньо-транспортних пригод (а за відповідний період періодом минулого року – 1272, тобто на 16,4% менше). На Хустщині ж цьогоріч зареєстровано 140 ДТП (54 – торік).
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька: поліція Мукачева оголосила підозру зловмиснику
- Шукали майже три доби: поліцейські Рахова спільно з рятувальниками розшукали двох неповнолітніх хлопчиків
- Поліція Воловця затримала сімейного насильника, який побив дружину та накинувся на поліцейських
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- 5 років ув’язнення за хабар: за матеріалами поліції Закарпаття суд виніс вирок члену ЛКК
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Закарпатського поліцейського відзначили орденом «За мужність» III ступеня
- Перекривали дорогу на Рахівщині: поліція повідомила про підозру організаторці акції
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- Повідомив про «бомбу» у рюкзаку: поліція Берегівщини затримала зловмисника за неправдиве інформування про загрозу
- У поліції Закарпаття нагородили переможців творчого конкурсу «16 днів — 16 кроків до світу без насильства»
- Поліція Іршави затримала зловмисника, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП

До цієї новини немає коментарів