Більшість із понівечених терористами міст Донбасу наразі відключені від усіх комунальних послуг (фото)

Відновлення зруйнованого Донбасу і роботу в режимі підвищеної готовності обговорили під час засідання комісії з питань ТЕБ та НС

 

27 січня відбулася оперативна нарада міжвідомчої робочої групи Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка.

 

Від Закарпаття у відеоконференції взяли участь заступник голови обласної адміністрації Михайло Рівіс, перший заступник начальника У ДСНС України у Закарпатській області Володимир Ціцей, а також начальник відділу цивільного захисту Закарпатської ОДА Ігор Маслюк.

 

Під час наради фахівці обговорили низку важливих питань, серед яких – стан аварійно-рятувальних і відновлювальних робіт у постраждалих містах Донецької й Луганської областей та переведення територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту в режим підвищеної готовності.

 

Як зазначили у своїх доповідях учасники заходу, в Донецькій та Луганській областях від бойових дій суттєво постраждали чимало міст і сіл: Авдіївка, Дебальцево, Маріуполь, Дзержинськ, Красногорівка, Станиця Луганська, Новоайдар, Попасне, Щастя та інші. Більшість із них наразі відключені від електро-, водо- і теплопостачання. Керівники тамтешніх комісій з питань ТЕБ та НС запевнили: здатні відновити постачання для населення світла і води протягом 10-12 годин, тільки-но припиняться активні бойові дії у згаданих населених пунктах.

 

Також на нараді підняли питання переведення обласних управлінь ДСНС у режим підвищеної готовності. Це, зокрема, означає тримання напоготові техніки, перевірку системи оповіщення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, охорону стратегічних об’єктів і т.д.

 

За підсумками наради голова ДСНС України Сергій Бочковський окреслив для регіонів, зокрема і Закарпаття, такі першочергові завдання: привести до ладу всі керуючі документи щодо діяльності оперативних груп, звернути особливу увагу на залучення до роботи психологічної служби і кінологів, практично відпрацювати плани цивільного захисту, провести навчання на потенційно небезпечних об’єктах, забезпечити постійне проведення навчальних зборів особового складу за сигналом «Збір», а також посилити роз’яснювальну роботу серед населення шляхом розповсюдження листівок та інших інформаційних матеріалів щодо дій громадян під час надзвичайних ситуацій, повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області

 

 

 

28 січня 2015р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів