Ужгород отримав ще один автобус від чеського міста-побратима Брно

Про це повідомляє міська рада.
Транспорт передали в межах партнерської співпраці між громадами, його планують задіяти на міських автобусних маршрутах.
Нагадаємо, Меморандум про співпрацю між Ужгородом та Брно підписали у січні цього року. Документ офіційно закріпив побратимські відносини між містами та відкрив нові можливості для розвитку співпраці у сферах транспорту, комунального господарства, освіти й культури тощо.
Брно вже неодноразово підтримувало Ужгородську громаду. Раніше чеські партнери передали комунальну техніку та два автобуси, які КП «Ужгородський муніципальний транспорт» уже використовує на міських маршрутах. Також чеське місто активно долучається до гуманітарних ініціатив.
Ужгородська міська рада, міський голова Богдан Андріїв висловлюють щиру вдячність місту Брно, особисто меру Маркеті Ваньковій, а також усій громаді чеського міста за постійну підтримку, солідарність та готовність допомагати Україні й Ужгороду у непростий час.


До теми
- Ужгород посилює енергетичну стійкість: міська рада обговорила співпрацю з чеськими партнерами
- На Закарпатті військовослужбовці, ветерани та родини загиблих захисників отримали нові квартири
- Богдан Андріїв вручив грамоти міської ради кращим художнім гімнасткам
- На сесії Ужгородської міськради обговорили розвиток і модернізацію водоканалу
- Енергетика, земля та кладовище «Барвінок»: ключові теми сесії Ужгородської міськради
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв провів черговий особистий прийом громадян
- Ужгород перезавантажує інвестиційний портфель-2026: які проєкти отримають фінансування
- Емпатія як професійна навичка: в Ужгородській міськраді говорили про безбар’єрність
- Богдан Андріїв взяв участь у роботі IV Міжнародного саміту міст і регіонів
- Майже 1,8 мільйона гривень виділили із бюджету Ужгорода на допомогу хворим містянам
- 1 млн 350 тисяч гривень із бюджету Ужгорода виділять рідним полеглих Захисників України
- Ще 6 мільйонів на підтримку ЗСУ виділили із бюджету Ужгорода
- Двом ужгородкам Указом Президента України присвоєно звання «Мати-героїня»
- В Ужгороді презентували електронний довідник правової допомоги для переселенців
- В Ужгородській міськраді обговорили включення нових укриттів до системи цивільного захисту
- Міжбюджетна трансфертна співпраця: відбулася робоча зустріч керівництва Ужгорода та Холмківської громади
- Японський бізнес шукає нові можливості на Закарпатті: JETRO вивчає інвестиційний потенціал Ужгорода
- Ужгородська делегація взяла участь у святкуванні Дня міста Ніредьгази
- Масштабні проєкти в Ужгороді - у місті запускають високотехнологічне виробництво та будують інклюзивний ветеранський простір
- Ужгородська міськрада та ГО «Безбар’єрне Закарпаття» підписали Меморандум про співпрацю

До цієї новини немає коментарів