Поліція Берегова розслідує ДТП за участі «швидкої» та малолітнього хлопчика-пішохода

Напередодні працівники поліції отримали повідомлення про ДТП в місті Берегове. За попередніми даними водій карети екстреної медичної допомоги скоїв наїзд на дитину-пішохода.
За викликом одразу прибули поліцейські Берегівського райвідділу, які провели огляд місця події й опитали можливих очевидців аварії. Встановлено, що водій автомобіля «швидкої» саме повертався після відпрацювання виклику до місця базування бригади в місті Мукачево. В цей час на одній із вулиць 6-річний хлопчик перебігав дорогу зліва направо по ходу руху транспорту і водій допустив наїзд на нього.
Малолітній отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості та був госпіталізований до лікарні. Керманича освідували – тверезий, а транспортний засіб вилучили на спецмайданчик поліції. За даним фактом у поліції Берегова відкрито кримінальне провадження із правовою кваліфікацією за ч.1 ст.286 ККУ. У справі призначено експертизу, триває слідство.


До теми
- В Ужгородському замку під час розкопок знайшли поховання XVII століття
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку письменнику Феліксу Кривіну
- У Мукачеві під час пожежі в багатоповерхівці загинув чоловік, жінка – у важкому стані
- До Словаччини за 17 тисяч доларів – на Закарпатті затримали військового та цивільного за незаконне переправлення
- УжНУ увійшов до вісімки найкращих класичних університетів України
- 12 випадків сказу за пів року: жителів Закарпаття закликають бути обережними
- На Хустщині облаштовують тимчасову об’їзну дорогу на аварійній ділянці автошляху
- На Закарпатті судитимуть майстра лісозаготівель за розтрату деревини на Рахівщині
- Гірські рятувальники допомогли туристці з Київщини, яка травмувала ногу в Карпатах
- Правоохоронця зі Закарпаття підозрюють в організації незаконного переправлення чоловіків за кордон
- Засудженого за розбій та незаконне позбавлення волі депутата затримали на Закарпатті
- Під час туристичного походу загинула 46-річна закарпатка
- Поліція розслідує смерть чоловіка після падіння з адмінбудівлі в Ужгороді
- 73-річний чоловік, який заблукав у лісі на Мукачівщині, самостійно повернувся додому
- СБУ, Нацполіція та прикордонники нейтралізували ще один трансфер ухилянтів до ЄС
- На Закарпатті СБУ блокувала чергову ухилянтську схему. Затриманий один із керівників відділу прикордонної служби
- 25 000$ за фіктивне працевлаштування з правом на відстрочку: на Закарпатті поліція викрила корупційну схему у приватному навчальному закладі
- На Ужгородщині сьогодні, 8 липня, проводитимуть планові вибухові роботи: жителів просять не хвилюватися
- Прокуратура з'ясовує обставини масового отруєння дітей у готелі на Закарпатті
- На Мукачівщині тривають пошуки 73-річного грибника

До цієї новини немає коментарів