Велику пожежу ліквідували вогнеборці Тячівщини

Напередодні о 17:41 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді на вул. Шевченка у селі Тарасівка Тячівського району. На горищі, де зберігалось сіно для худоби закоротило електричне освітлення, що спричинило загоряння. Першим займання помітив сусід, який одразу повідомив рятувальників. До їх приїзду він намагався загасити вогонь власними силами та продовжував допомагати вогнеборцям під час ліквідації пожежі.
До гасіння були залучені фахівці ДСНС із Тячева та селища Дубове, а також вогнеборці Центру безпеки громадян Нересницької територіальної громади. О 20:18 пожежу було локалізовано та о 21:29 ліквідовано остаточно.
Вогонь знищив покрівлю та перекриття споруди на площі 140 кв. м, близько 3 тонн сіна, трактор, а також пошкодив частину майна. На щастя, рятувальники запобігли поширенню пожежі, тож інші частини споруди, де зберігалися дрова, та сусідні будівлі не пошкоджено.
Причину пожежі та розмір матеріальних збитків наразі встановлюють правоохоронні органи.



До теми
- Ракетний удар по заводу в Мукачеві: прокуратура заочно повідомила про підозру командуванню Чорноморського флоту рф
- 7 років під чужим іменем: на Закарпатті засудили чоловіка, який переховувався після вбивства батька
- На Закарпатті від початку року ліквідовано вже 1165 пожеж в екосистемах
- СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували на Закарпатті черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- Трагедія на Берегівщині: під час купання на річці потонув підліток
- Радісна звістка для Закарпаття – сьогодні з російського полону повернули двох наших земляків
- Фіктивний асистент вихователя, якому більше року нараховували зарплату - на Ужгородщині повідомлено про підозру директору ліцею
- Запропонував допомогу, а потім побив: на Мукачівщині затримали чоловіка за пограбування пенсіонерки
- Кліщі, кишкові інфекції та лептоспіроз: в Ужгороді медики розповіли про сезонні загрози
- На Ужгородщині 40 студентів із Закарпаття та Харківщини разом пройшли підготовку до нацспротиву
- На Закарпатті СБУ, БЕБ та прокуратура викрили чергову схему заволодіння державними коштами у медичній сфері
- Біля Ужгорода сталася смертельна ДТП за участі мотоцикліста
- На "Купала Фест" в Ужгороді зібрали понад 328 тис. грн для ЗСУ
- СБУ назвала російських командирів, причетних до удару по заводу Flex на Закарпатті
- Земельна афера на 9 мільйонів: на Закарпатті повідомили про підозру посадовцю сільради
- У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
- В Ужгороді презентували результати українсько-американського проєкту з освітньої реінтеграції ветеранів
- Водій міжнародного автобуса на Закарпатті «позичив» чужу картку: Укртрансбезпека виписала штраф
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси

До цієї новини немає коментарів