Ужгород сьогодні попрощався із 56-річним військовослужбовцем, капітаном, командиром танкового взводу Андрієм Сокачем

Андрій Дмитрович Сокач народився 24 січня 1969 року у Хабаровську. Після закінчення школи вступив у Челябінське військове училище. Лейтенантом почав службу в танковому полку в Ужгороді. Тут, у місті над Ужем, зустрів своє кохання, одружився. У шлюбі народився син.
За покликом серця у 2014 році у складі батальйону «Донбас» боронив нашу державу в зоні АТО. Із лютого 2022-го, після повномасштабного вторгнення росії, продовжив захищати суверенітет і незалежність України.
Прощалися із захисником на площі Народній. Віддати шану полеглому воїну прийшли рідні, друзі, побратими, міський голова Богдан Андріїв, ужгородці й військовослужбовці.
Після заупокійної літургії жалобна хода пройшла центральними вулицями міста до Пагорба Слави, де Андрія Сокача поховали з військовими почестями.
У військовослужбовця залишилися мама, дружина, син, невістка, брат.
Вічна пам?ять і шана Герою!





До теми
- Допомога, що рятує та лікує: Ужгородська лікарня отримала 26 багатофункціональних ліжок
- «Від конкурсу до виставки: “Мій Ужгород” у світлинах закарпатських фотографів»
- У четвер, 5 лютого, в Ужгороді попрощаються із захисником Олексієм Бриньком
- Сучасне УЗД без кордонів: Ужгородська міська лікарня долучилася до міжнародного медичного проєкту ЄС
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із загиблим 27-річним захисником – сержантом Нацгвардії Василем Фрінцком
- Поліція розслідує обставини смерті чоловіка в Ужгороді, який помер за кермом автомобіля
- Юридична підтримка родин в Ужгороді: у межах програми Roma Response відбулася консультаційна зустріч
- Ужгородська міська багатопрофільна лікарня отримала від благодійників медобладнання
- В Ужгороді завтра прощатимуться зі ще одним полеглим Захисником
- В Ужгороді відзначили першу річницю роботи Центру захисту прав людини в Закарпатській області
- Ужгородський скансен запрошує на тематичні заходи до прийдешнього свята Стрітення Господнього
- Інтенсив із відновлення психологічного добробуту для дітей загиблих Захисників України відбувся в Ужгороді
- Захисники «Рейду» подякували Ужгороду за підтримку та внесок в оборону України
- Закарпатські рятувальники зустріли евакуаційний потяг із Дніпропетровщини
- В Ужгород повернувся ще один Герой на щиті – сьогодні попрощалися із полеглим 46-річним захисником Андрієм Доглушевим
- В Ужгороді триває акція «Дитячий письменник за прилавком»
- Завтра, 29 січня, в Ужгороді попрощаються із захисником Андрієм Долгушевим
- "Герої серед нас": зустріч пам'яті випускника ужгородського ліцею №5 Святослава Сойки
- В Ужгороді вшанували пам'ять жертв Голокосту
- Офіцерів відділення психологічної підтримки персоналу 128 Закарпатської бригади відзначили відомчими нагородами






До цієї новини немає коментарів