Допомога у релокації: підприємці зі списку Forbes Сергій та Тетяна Шелести переїхали на Закарпаття, перевезли виробництво і надихають інших
Досвід релокації
З чіткою позицією, що бізнес має працювати в Україні, співвласники SHEMAX - найбільшої компанії з виробництва обладнання для салонів краси - Сергій та Тетяна Шелести переїхали з Дніпра до Ужгороду. За 4 місяці у чистому полі на околиці міста побудували завод, створили понад пів сотні робочих місць, перевезли станки, докупили обладнання і відновили діяльність.
Попри виклики воєнного часу, розвивають бізнес, підтримуючи економіку України та ЗСУ: вийшли на нові ринки, провели масштабний ребрендинг, розширили експорт до понад 40 країн світу. Відтак своїм прикладом надихають інших підприємців.
Тетяна Шелест: «З вірою в Україну ми прийняли це рішення разом, пройшли цей шлях, підтримуючи один одного. Тепер ми хочемо поділитися досвідом і допомогти тим, хто хоче перевезти свої сім'ї та бізнес на Закарпаття».
Сергій Шелест: «Ми не лише перенесли виробництво, ми побудували найбільший у світі завод під час війни. Це наш внесок у майбутнє України. А також сигнал, як українському бізнесу, що можна успішно працювати в рідній країні, так і для іноземних інвесторів, що Україна залишається надійною територією для інвестицій та розвитку.»
Соціальна ініціатива
Активність та стійку позицію підприємців помітили у обласній владі й влітку 2024 року Тетяну Шелест офіційно призначили Амбасадоркою Закарпаття. Одна з перших ініціатив у цьому статусі - соціальний проєкт «Допомога у релокації». Його запустили на підтримку бізнесів та сімей, що опинилися під окупацією чи на прифронтових територіях, які ще тільки стоять перед викликом релокації. Подружжя Шелестів готові ділитися досвідом та сприяти підприємцям пройти цей шлях, аби адаптуватися і відновити роботу на новому місці.
Тетяна Шелест: «Ми пропонуємо реальну допомогу: від влаштування дітей у садочки та школи, пошуку житла до консультацій щодо оренди або купівлі будівлі чи землі під бізнес. У нагоді стануть наші зв’язки з місцевою владою та фахівцями у сфері права, податків тощо.»
Сергій Шелест: «Цей соціальний проєкт має на меті не лише підтримати підприємців у складні часи, а й сприятиме збереженню економічної стабільності України, що надзвичайно важливо у сучасних умовах.»
Як отримати допомогу?
Аби долучитися до соцпроєкту «Допомога у релокації» та безкоштовно отримати консультацію чи підтримку, достатньо написати сюди: [email protected] чи заповнити Google-форму. У компанії SHEMAX для реалізації цієї ініціативи залучена відповідальна особа, тому реакція на запити буде швидка, а пропозиції дієвими.
Сергій Шелест: «Пропонуємо практичні інструменти для релокації бізнесу, які постраждали від війни, що сприятимуть збереженню робочих місць та створенню нових можливостей для розвитку.»
Тетяна Шелест: «Ми хочемо, аби бізнеси залишалися в Україні та відновлювали свою діяльність. Тільки так ми зможемо разом відбудувати країну.»
Приклад подружжя підприємців - про стійкість українців, здатність об’єднуватися і допомогати один одному. А ще надія на краще, адже, навіть, у найважчі часи показали, що можливо не лише вижити, а й будувати майбутнє на нових засадах.
До теми
- Як виглядає розмитнений автопарк у зоні діяльності Закарпатської митниці
- Власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Закарпаття понад 155 млн гривень
- Продукти , медикаменти, засоби гігієни та паливо – найчастіше таку гумдопомогу ввозять через Закарпатську митницю
- «Закарпатська двадцятка» назвала основні ризики ведення бізнесу
- Відкриття нового офісу компанії-забудовника SENSAR Development
- Із початку 2024 року до місцевих бюджетів Закарпаття сплачено понад 5,7 млрд грн податків
- В Україні зростає заборгованість із зарплати: які регіони у лідерах?
- 27,5 мільйонів гривень упродовж 8 місяців цього року відшкодовано завдяки аудиторам Закарпаття
- Понад пів тисячі фактів порушень задокументували закарпатські митники на кордоні з Євросоюзом
- Бограч-index» – вересень 2024: за місяць продукти подешевшали на 0,6%
- Через митницю на Закарпатті за 8 місяців перевезли товари на понад 122 млрд грн
- Закарпаття у п'ятірці областей з найменшою кількістю нових ФОПів, зареєстрованих від початку 2024 року — Опендатабот
- Понад 13,5 мільярдів гривень митних платежів перерахували у Держбюджет підприємства у зоні діяльності Закарпатської митниці
- “Національний кешбек”: як скористатися програмою та скільки можна отримати?
- Будівництво і нерухомість на Закарпатті в час війни: тенденції, перспективи
- Ціни на продукти продовжують зростати: що очікувати у вересні?
- Податок на землю поповнив місцеві бюджети Закарпаття майже на 382 млн гривень
- Закарпатці за 7 місяців сплатили понад 404 млн грн військового збору
- Генератори, акумулятори, сонячні панелі: за яких умов товари в поштових та експрес-відправленнях звільняються від оподаткування
- Нові податки та акцизи: що чекає на українців з вересня
До цієї новини немає коментарів