В Ужгороді сьогодні попрощалися із 52-річним захисником – майором, командиром стрілецького взводу Мирославом Яремчуком
Про це інформує міська рада.
На набережній Незалежності відбувся чин похорону, на який прийшли ужгородці, рідні та близькі військового, міський голова Богдан Андріїв, військові, побратими, містяни.
Від головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних Сил.
Священники відслужили заупокійну літургію, після чого жалобна хода вирушила до Пагорба Слави. Тут Мирослава Яремчука поховали із усіма військовими почестями.
Вічна пам'ять і шана!
До теми
- На Закарпатті викрили чоловіка, який намагався перетнути кордон за документами з ознаками підробки
- На Закарпатті затримали зловмисника, який допомагав військовозобов’язаним ухилятися від мобілізації
- На Закарпатті викрили прикордонника, який сприяв здійсненню протиправної діяльності на кордоні
- В Ужгороді вчетверте відбувся культурно-мистецький захід «Жива спадщина»
- Сьогодні в Ужгороді попрощалися із 47-річним захисником України, солдатом Йосипом Чернієм
- Прикордонники припинили дві спроби незаконного переправлення осіб через українсько-словацький кордон
- До Ужгорода надійшла чергова допомога від міста-партнера Брно
- Сьогодні Ужгород провів в останню путь 43-річного захисника, солдата Сергія Вдовиченка
- Ще чотири родини із Дніпропетровщини знайшли прихисток на Закарпатті
- В Ужгороді завтра прощатимуться зі ще одним захисником
- Правоохоронці викрили чергового переправника військовозобов’язаних через кордон: затримання провели у Берегівському районі
- Сьогодні в Ужгороді попрощаються із захисником Сергієм Вдовиченком
- Поліція Закарпаття розширює ініціативи для ветеранів: відкрито ще одну локацію для занять адаптивною боротьбою
- В обласній бібліотеці імені Потушняка презентують нові книжки закарпатських американців Петра та Люби Частів
- На Закарпатті прикордонники затримали чотирьох осіб, які намагались незаконно потрапити в Румунію
- Безцінні ліси: в Ужгороді обговорили фільм швейцарської режисерки та роль екології в кінематографі
- В Ужгороді оголосили переможців Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю
- На Закарпатті прикордонники затримали чотирьох «клієнтів» та переправника
- Сьогодні Ужгород попрощався із 49-річним захисником України - старшим сержантом Віктором Завадяком
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту стартує новий цикл занять студії вишивки «Косиця»
До цієї новини немає коментарів