Рідні військовополонених та зниклих безвісти захисників України поспілкувалися із представниками організацій, які займаються пошуком та обміном воїнів

Днями у приміщенні Тячівської районної військової адміністрації за ініціативи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та за підтримки Закарпатського ОТЦК та СП відбулась зустріч із родинами військовополонених та зниклих безвісті.
Представники практично всіх структур, які задіяні в процесі пошуку зниклих безвісті та в процесі організації повернення наших героїв з полону, а це представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Секретаріату Уповноваженого з питань зниклих безвісті за особливих обставин, Уповноваженого Верховної Ради України з питань людини, Міжнародного комітету Червоного хреста, пояснили близьким і родичам воїнів чим займається кожна зі структур, які зусилля докладають і з якими перепонами вони стикаються в своїй роботі.
Зустріч відбувалася в неформальній обстановці, рідні захисників могли поспілкуватися безпосередньо з представником кожної з структур, дізнатися яка поточна ситуація із захисником, що можна ще зробити, зрозуміти, на якому етапі знаходиться пошук, який статус захисника.
Як каже представник Тячівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Павло Катрич: «Рідні не завжди розуміють, як відбувається цей процес. І дуже добре, що люди сьогодні можуть безпосередньо поспілкуватися із представниками органів, які контрено займаються пошуком і обміном захисників України».
Андрій Панасюк, представник Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, зазначає: «Не люди повинні ходити в державні органи, а ми маємо приходити до цих людей і допомагати їм всім чим можемо. Найчастіше рідні звертаються із питаннями щодо обміну, щодо місця утримання в росії захисників, щодо стану їхнього здоров’я. На жаль, питання складні і не завжди можемо відповісти на них, адже росія абсолютно не дотримується норм міжнародного права. Вона часто не повідомляє взагалі, що даний захисник знаходиться у них в полоні, практично ніколи не повідомляє про місце утримання захисника України, цю інформацію ми часто беремо з інших джерел. Я раджу ніколи не втрачати надію на швидке повернення героя. Можу запевнити, що ми робимо все, що можемо для цього».
До теми
- На Закарпатті працюють над розбудовою мережі ветеранських хабів
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямували 99,4 млн грн
- Закарпаття продовжує підтримувати захисників - спрямували ще понад 19 мільйонів гривень
- 1212 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів «Зроблено в Україні» на Закарпатті з початку року
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 84 роботодавці області
- Закарпаття стало майданчиком для VII Міжнародного безпекового форуму «Україна – ЄС – НАТО: стратегічні ініціативи в умовах глобальної кризи»
- Результати Ярмарку вакансій на Закарпатті: 143 людини вже працевлаштовані, 20 жінок здобувають нову професію
- На Закарпатті підписали меморандум для розвитку сімейних форм виховання дітей
- В ОВА обговорили реалізацію на Закарпатті Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні
- Підтримка ветеранів – інвестиція в майбутнє: онлайн-зустріч Закарпатської ОВА вже завтра
- 447 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
- В ОВА обговорили нові підходи до вирішення трудових конфліктів
- З нагоди Дня Конституції - визнання для закарпатців, які змінюють країну
- Закарпаття отримало понад 5,3 млн грн на модернізацію харчоблоків у закладах освіти
- У кожній територіальній громаді Закарпаття працюватиме офіцер-рятувальник
- Щоб допомогти вступникам та їхнім батькам зорієнтуватися у вступній кампанії, працюватимуть спеціальні інформаційні лінії
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 6,4 тисячі шукачів роботи
- Майже 28 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель оцифрували землевпорядники Закарпаття з початку року
- Закарпаття без «мертвих зон»: у віддалених селах покращать мобільний зв’язок
До цієї новини немає коментарів