Кращі спортсмени Ужгорода отримуватимуть у 2026 році щомісячні стипендії

Відсьогодні в Ужгородській міськраді приймають документи для виплати у 2026 році щомісячних стипендій та грошової винагороди кращим спортсменам міста. Про це інформує міська рада.
Із 3 листопада й до 30 листопада 2025 року в Ужгородській міській раді прийматимуть документи для виплати у 2026 році щомісячних стипендій та грошової винагороди кращим спортсменам міста, які посіли призові місця на змаганнях відповідних рівнів у 2025 році.
На здобуття стипендій можуть висувати кандидатури спортсменів Ужгорода, які здобули перемогу або посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, всесвітніх, європейських, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах та Кубках світу, Європи, України серед дорослих, молоді та юніорів з видів спорту, що визнані в Україні у встановленому законодавством порядку. На виплату грошової винагороди можуть бути висунуті спортсмени, а також їхні тренери, мешканці Ужгорода, які здобули перемогу або посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, всесвітніх, європейських, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах та кубках України із видів спорту усіх вікових груп, що визнані в Україні у встановленому законодавством порядку. Кандидатури спортсменів на здобуття стипендії/грошової винагороди подають обласні, міські дитячо-юнацькі спортивні школи, федерації з видів спорту, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні клуби та інші організації фізкультурно-спортивної спрямованості, що зареєстровані та фактично знаходяться на території міста Ужгорода. У разі здобуття перемоги або призового місця на змаганнях у командних видах спорту на стипендію подається не більше 2 осіб (це не стосується грошової винагороди, яку отримає уся команда). Кандидатури спортсменів на отримання стипендії/грошової винагороди потрібно подавати в Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради із наступним пакетом документів: - клопотання про призначення стипендії та грошової нагороди спортсмену (тренеру) на ім’я начальника управління (Чернобук А.Л.), що повинно містити прізвище, ім’я, по батькові претендента, дату його народження, адресу реєстрації місця проживання, номер телефону, банківські реквізити кандидата для перерахування коштів для отримання стипендії/грошової винагороди; - згода на збір та обробку персональних даних; - витяг з протоколу змагань (обов’язково зазначити прізвище тренера, кількість учасників та ранг змагань);- копія паспорта (1, 2 сторінки, місце реєстрації) або ID-карти та ідентифікаційного номера. До ID-карти додається копія довідки про реєстрацію місця проживання.
Окрім паперового варіанту, документи також надсилати на електронну адресу: [email protected]. Необхідно заповнити таблиці для спортсменів-номінантів:
Контактні телефони: 0312630401, 0505558499, 0961003395.
Відділ спорту Ужгородської міської ради здійснює узагальнення документів та подає їх на розгляд комісії з питань призначення стипендії Ужгородської міської ради кращим спортсменам Ужгорода та комісії із виплати грошової винагороди кращим спортсменам і тренерам Ужгорода. Стипендія та грошова винагорода призначаються розпорядженням міського голови на підставі протоколу Комісії.
До теми
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв привітав 100-річну ювілярку
- Сьогодні 48 дітей із Ужгорода вирушили на відпочинок до Угорщини
- Богдан Андріїв: «Щира вдячність кожному медичному працівнику Ужгорода»
- Ремонтують харчоблоки в школах: із вересня в Ужгороді безкоштовними обідами планують забезпечити всіх учнів
- В Ужгороді посилять вимоги до користувачів та власників електросамокатів
- Виконком Ужгородської міськради затвердив порядок організації безоплатного харчування школярів на 2026/2027 навчальний рік
- Із 1 серпня в Ужгороді діятимуть оновлені тарифи на поводження з побутовими відходами
- Понад 45,5 млн грн державної субвенції спрямують на безоплатне харчування ужгородських школярів
- В Ужгороді розпочалося громадське обговорення щодо перейменування вулиці та скверу
- Троє багатодітних жінок із Ужгородщини отримали почесне звання «Мати-героїня»
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся із заступницею Глави Місії Посольства Великої Британії в Україні Шарлоттою Сюрен
- Богдан Андріїв: "Ключі від квартир в Ужгороді отримали ще три родини захисників"
- Богдан Андріїв: "Пам'ятаємо подвиг Шандора Кіша, дякуємо і низько вклоняємося його мамі"
- Богдан Андріїв поспілкувався з ужгородцями під час чергового особистого прийому
- Нові можливості для захисту тварин: Ужгородська міська рада підписала Меморандум із благодійним фондом
- 15 дітей із Ужгорода, переважно з родин загиблих Захисників, сьогодні вирушили на відпочинок до Ніредьгази
- Богдан Андріїв привітав ужгородських поліцейських із професійним святом
- Працівники Ужгородської міської ради сьогодні долучилися до благодійної акції та здали кров
- Електроенергія подорожчала майже на 189%: у водоканалі пояснили, що найбільше вплинуло на тариф
- В Ужгороді тимчасово змінено рух окремих автобусних маршрутів через ремонт вулиці Карпатської України

До цієї новини немає коментарів