Українська компанія SHEMAX завойовує світову популярність на б’юті ринку
SHEMAX - знак якості та інновацій
SHEMAX - найбільший завод в Україні з виробництва обладнання преміум класу для салонів краси. Компанія заснована у 2018 році, за 6 років стала символом якості та новаторства, зарекомендувала себе на міжнародному ринку, як лідер індустрії краси.
Сьогодні продукція експортується у майже 40 країн світу. Це підкреслює її конкурентоспроможність. SHEMAX - більше ніж бренд, це -відображення українського підприємництва, інновацій та стійкості. Це приклад успіху під час війни та відданість Україні.
Тетяна Шелест, співвласниця компанії:
«Ми не слідуємо б’юті трендам, ми їх задаємо! Завдяки SHEMAX про Україну знатиме весь світ. І ми пишаємося тим, що наша продукція виготовлена в Україні».
Виробництво в Україні
Команда SHEMAX втілила в життя ідею виробництва високоякісної продукції на батьківщині. Через війну бізнес релокували з Дніпра до Ужгорода і показали гнучкість та відданість принципам сталого розвитку.
Завод побудували за 4 місяці, перевезли обладнання, докупили все необхідне, запустили процеси, контроль за якістю на кожному етапі виробництва. SHEMAX – це не тільки про створення робочих місць, сплату податків, а й про підтримку економіки у важкі часи.
Тетяна Шелест, співвласниця компанії:
«Компанія масштабується, маємо потребу у кадрах. Шукаємо у команду дизайнерів, маркетологів, менеджерів з продажу, інженерів-конструкторів, двірника. Пропонуємо гідні умови праці, стабільну зарплату, довіз працівників, допомагаємо переселенцям адаптуватися на Закарпатті».
Підтримка України
SHEMAX - частина масштабного руху на підтримку економічної стабільності в Україні у важкі часи. З першого дня повномасштабного вторгнення, команда SHEMAX донатить у перемогу. За цей час перерахували на ЗСУ 1 250 000 гривень, передали три автівки, регулярні відправки на фронт усього необхідного.
Сергій Шелест, співвласник компанії:
«Допомагали і будемо допомагати! Інакше ніяк, ми ж – українці. І пишаємося тим, що можемо підтримувати нашу країну у важкі часи. Від донатів для ЗСУ до створення нових робочих місць. Дякуємо, що обираючи SHEMAX, наближаєте перемогу разом з нами!»
Заплановані кроки
У 2023 році стартувало будівництво другого цеху заводу SHEMAX, компанія розвивається, розширяючи горизонти новими країнами та ринками. Нові проєкти та ідеї вже в розробці, команда збагатилася новими професіоналами, аби створити у одному місці інноваційну екосистему доступну усім майстрам манікюру.
SHEMAX – next-level services
-->
До теми
- Допомога у релокації: підприємці зі списку Forbes Сергій та Тетяна Шелести переїхали на Закарпаття, перевезли виробництво і надихають інших
- Із початку 2024 року до місцевих бюджетів Закарпаття сплачено понад 5,7 млрд грн податків
- В Україні зростає заборгованість із зарплати: які регіони у лідерах?
- Понад пів тисячі фактів порушень задокументували закарпатські митники на кордоні з Євросоюзом
- Бограч-index» – вересень 2024: за місяць продукти подешевшали на 0,6%
- Через митницю на Закарпатті за 8 місяців перевезли товари на понад 122 млрд грн
- Закарпаття у п'ятірці областей з найменшою кількістю нових ФОПів, зареєстрованих від початку 2024 року — Опендатабот
- Понад 13,5 мільярдів гривень митних платежів перерахували у Держбюджет підприємства у зоні діяльності Закарпатської митниці
- “Національний кешбек”: як скористатися програмою та скільки можна отримати?
- Будівництво і нерухомість на Закарпатті в час війни: тенденції, перспективи
- Ціни на продукти продовжують зростати: що очікувати у вересні?
- Податок на землю поповнив місцеві бюджети Закарпаття майже на 382 млн гривень
- Закарпатці за 7 місяців сплатили понад 404 млн грн військового збору
- Генератори, акумулятори, сонячні панелі: за яких умов товари в поштових та експрес-відправленнях звільняються від оподаткування
- Нові податки та акцизи: що чекає на українців з вересня
- Діяльність компанії SENSAR Development – гідний приклад вдалої співпраці бізнесу та держави в умовах війни
- Закарпатська митниця: 13 серпня відбудеться митний аукціон з реалізації конфіскованого майна
- За пів року закарпатські митники упередили 17 спроб незаконного переміщення зброї, боєприпасів та товарів військового призначення
- Закарпатська митниця видала до 29 країн світу 4,5 тисяч сертифікатів з перевезення вітчизняних товарів
- Невдала спроба обійти митницю: незадекларовані брендові чохли для айфонів потрапили на склад
До цієї новини немає коментарів