Берегівські поліцейські разом з волонтерами врятували одинокого дідуся, який понад три доби пролежав на підлозі у безпорадному стані

Вчора до Берегівських поліцейських звернувся місцевий волонтер із пункту видачі безкоштовних обідів та повідомив, що до них вже три дні не приходить їх постійний відвідувач — 65-річний дідусь. Днями, коли востаннє відвідав заклад, він скаржився, що погано себе почуває і після цього зник. Це насторожило волонтера і він вирішив звернутися до правоохоронців.
Поліцейські швидко встановили адресу чоловіка та виїхали туди. Підійшовши до будинку правоохоронці почули чийсь стогін із середини.
Співробітники поліції прийняли рішення увійти до будинку. Там вони виявили власника помешкання. Дідусь лежав на землі у безпорадному стані та не міг рухатися. Поліцейським чоловік розповів, що три дні тому йому стало зле та відмовили ноги. І з того часу він не їв та не пив, оскільки не міг навіть поворухнутися.
Співробітники поліції надали хворому невідкладну допомогу та негайно викликали швидку.
Зараз із чоловіком все добре, медики відпустили його додому. А поліцейські час від часу навідуються до дідуся, щоб переконатися, що з ним все гаразд.
До теми
- Кількість постраждалих у Мукачеві збільшилася - останні новини щодо нинішньої атаки росії
- Координаційний штаб і 128-ма бригада працюють з родинами зниклих безвісти та полонених
- Майстрів народного мистецтва краю запрошують узяти участь у конкурсі «Туристичний сувенір Закарпаття 2025»
- Рятувальники, волонтери та працівники соцзахисту зустріли на Закарпатті родини з Донеччини
- У галереї "Ужгород" відкрили виставку 38 художників - членів Закарпатської організації Національної спілки художників України
- На Хустщині поліція затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв аварію з потерпілими
- Прокуратура фіксує наслідки ворожого обстрілу у Мукачеві
- На Закарпатті прокурори викрили схему незаконного вивезення військовозобов’язаних у вантажівці під деревиною
- Окрім атаки в Мукачеві, є падіння шахеда на Хустщині (ФОТО)
- У Мукачеві є постраждалі внаслідок ворожої атаки
- Росіяни вдарили по підприємству у Мукачеві
- Прокуратура повернула громаді понад 197 га сільськогосподарських земель на Закарпатті
- На Берегівщині судитимуть архітектора за пошкодження костелу XIII–XV ст. у Мужієві
- Вогонь не прощає легковажності: понад два десятки загиблих у пожежах на Закарпатті із початку року
- Поліцейські Воловця затримали підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Контрабанда дорогоцінних металів платини, паладію та родію на понад 11 млн грн – трьом особам повідомлено про підозру
- Поліція Виноградова затримала зловмисника, підозрюваного у розбійному нападі на пенсіонерку
- На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2025»
- Закарпатські гвардійці відпрацювали штурм окопів та евакуацію поранених
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
До цієї новини немає коментарів