У Берегові "на гарячому" затримали раніше судимого наркоторговця (ФОТО)

Для збору доказової бази поліцейські ініціювали ряд оперативних заходів та встановили, що чергова зустріч зловмисника з клієнтом має відбутися 8 березня на центральному ринку міста.
Саме там, у ході здійснення контролю за вчиненням злочину, поліція затримала фігуранта «на гарячому». Він саме передав покупцеві пакунок з наркотичною речовиною та отримав взамін грошові кошти.
39-річного наркоторговця, відповідно до статті 208 КПК України, помістили до ізолятора тимчасового тримання. У поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Слідчі готують всі необхідні матеріали для повідомоення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.
За торгівлю наркотиками фігурантові загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
До теми
- Вишиванка для захисника: ужгородців запрошують долучитися до флешмобу
- Ужгородські патрульні притягнули до відповідальності водія, позбавленого права керування та під наркотиками
- Символічний пас в Ужгороді на матчі чемпіонату України з футболу зробив ветеран російсько-української війни
- Оперативне реагування: в Ужгороді патрульні швидко знайшли зниклого юнака із вадами здоров'я
- На Закарпатті стартувала вакцинація диких тварин проти сказу: не чіпайте приманки!
- Канабіс у косметичці: службовий пес затримав "сюрприз" на в’їзді до України
- На Закарпатті неподалік від кордону виявили тіло людини
- Понад 10 тисяч водіїв вже оштрафували закарпатські патрульні за перевищення швидкості
- У парку біля УжНУ з’явилася гойдалка з краєвидом на місто
- Повідомлено про підозру закарпатцю, який жорстоко вбив сусідського собаку
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали групу правопорушників
- Поліцейські Берегова затримали неповнолітнього рецидивіста, який вийшов із зали суду та вчинив черговий злочин
- На Мукачівщині внаслідок вибуху гранати загинув чоловік, ще один - поранений: деталі від поліції
- Прикував дружину ланцюгом та утримував в неволі понад 10 днів: поліція Іршави повідомила про підозру зловмиснику
- На Закарпатті за незаконний видобуток мінеральних вод зі збитками понад 644 млн грн судитимуть директора санаторію та його заступника
- Нацгвардійці й «Авіатор» подарували концерт студентам Академії культури і мистецтв, військовим і переселенцям в Ужгороді
- Скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця Мукачівщини, який підозрюється в умисному вбивстві неповнолітнього
- Прикордонники знову виявили потопельника у Тисі: це вже 46-й випадок
- В Ужгороді та Мукачеві відновив роботу велопатруль
- Поліція Міжгір’я розслідує смертельну аварію у селі Сойми – загинув велосипедист
До цієї новини немає коментарів