У Мукачеві затримали зловмисників, які накинулися на патрульних поліцейських

Вчора, 19 лютого, співробітники Управління патрульної поліції під час несення служби у місті Мукачево зупинили на вулиці Виговського для перевірки автомобіль «ВАЗ 21-01».
За кермом транспортного засобу перебував 24-річний місцевий житель. Під час спілкування водій почав себе агресивно поводити, звинувачуючи поліцейських у безпідставній зупинці, після чого почав рух автомобілем та втік з місця події.
Наряд поліції розпочав переслідування та наздогнав порушника вже біля його будинку. В цей час з помешкання почали виходити кілька осіб з металевими та дерев’яними палками в руках, погрожували правоохоронцям фізичною розправою, в результаті водій і його батько накинулися на поліцейських.
До зловмисників було застосовано заходи фізичного впливу та спецзасоби. Обох наразі поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
За вказаним фактом слідчі Мукачівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України, тобто Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків.
У справі триває слідство. Затриманим загрожує обмеження або ж позбавлення волі терміном до п’яти років.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- Поліцейські Берегова затримали неповнолітнього рецидивіста, який вийшов із зали суду та вчинив черговий злочин
- На Мукачівщині внаслідок вибуху гранати загинув чоловік, ще один - поранений: деталі від поліції
- Прикував дружину ланцюгом та утримував в неволі понад 10 днів: поліція Іршави повідомила про підозру зловмиснику
- В Ужгороді та Мукачеві відновив роботу велопатруль
- Поліція Міжгір’я розслідує смертельну аварію у селі Сойми – загинув велосипедист
- В Ужгороді поліція затримала зловмисницю за фейкове замінування торговельного центру
- СБУ ліквідувала канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон на Закарпатті
- Поліція Закарпаття затримала зловмисника, причетного до організації та утримання масштабної нарколабораторії на Мукачівщині
- 15 000 доларів за незаконне переправлення чоловіків через кордон - судитимуть двох закарпатців
- В Ужгороді патрульні притягнули до відповідальності водія, позбавленого права керування
- Нетверезе кермування: 280 водіїв Закарпаття вже заплатили за свою безпечність
- Поліцейські Хустщини зафіксували факт жорстокого поводження з твариною – встановлюють особу порушника
- Не впорався з керуванням та в’їхав у паркан: поліція Сваляви встановлює обставини смертельної ДТП
- Понад 9700 водіїв, які порушили швидкісний режим, притягнули до відповідальності закарпатські патрульні
- 76 водіїв, які покинули місце ДТП, розшукали патрульні поліцейські Закарпаття від початку року
- В Ужгороді п’яний водій спричинив ДТП: драгер показав 2,5 проміле алкоголю
- Поліцейські Тячівщини викрили неповнолітнього шахрая, який ошукав потерпілих на майже 200 тисяч гривень
- В Ужгородському районі затримали переправника і його «клієнта», що намагалися втекти від правоохоронців
- Патрульна поліція Закарпаття нагадала працівникам АЗС про заборону продажу пального неповнолітнім
- В Ужгороді вранці горіло авто: поліція встановила винуватців підпалу
До цієї новини немає коментарів