На Закарпатті затримали п'ятьох чоловіків за підозрою у спробі незаконного перетину кордону

На Закарпатті затримали п'ятьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон. Про це повідомили на Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби.
Двох чоловіків затримали прикордонним відділення "Паладь Комарівці". За версією слідчих, підозрювані рухалися полями в бік кордону зі Словаччиною. Коли вони помітили правоохоронців, то спробували від них втекти. Прикордонникам довелося здійснити декілька попереджувальних пострілів вгору, аби зупинити правопорушників.
"Підозрювані мали при собі документи громадян України та виявилися місцевими жителями", — йдеться у публікації.
Ще трьох підозрюваних поблизу кордону з Угорщиною затримали прикордонники відділення "Саловка". Про чоловіків повідомили місцеві жителі. На вказану ділянку одразу відправили групу реагування з собакою. Їх зупинили за пів кілометра від кордону. Вони також мали при собі документи і виявилися громадянами України.
Якщо провина буде доведена, то чоловікам загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти діб.
До теми
- На Закарпатті продовжують реабілітаційні заходи для бійців, які повернулися із зони бойових дій
- Захисник "Азовсталі" з Чопа Олексій Чорпіта провів у полоні майже три роки. Вдома на нього чекали мама та сестра
- Поливаний понеділок: традиції, обряди та цікаві факти
- Богдан Андріїв: "Нехай у кожному серці Великдень запалить промінь любові, надії та єдності"
- Світле свято Воскресіння Христового - головні традиції та звичаї Великодня
- Людмила Губаль: «Писанка — це лист до Бога»
- Як на Закарпатті створюють традиційну бойківську писанку: техніка та орнаменти
- Розклад Великодніх богослужінь та освячення пасок у храмах Ужгорода
- Плануйте поїздки: на Великодні свята на кордонах Закарпаття очікується збільшення черг
- «Бограч-index» – квітень 2025: за місяць продукти подешевшали на 1,8 %
- На Закарпатті розпочинають міжнародний проєкт зі збереження культурної спадщини краю за допомогою 3D-сканування
- Закарпаття приймає родини, що шукають безпечний прихисток - приїхали 24 людини із Дніпропетровщини
- Понад 4,5 тисячі закарпатців захворіли минулого тижня на ГРВІ
- У Закарпатському центрі нейрохірургії та неврології щодня приймають 10 пацієнтів з епілепсією
- Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
- Закарпатські інженери виготовляють енергозберігаючі системи та акумулятори
- По 7 угорських, словацьких та українських громад спільно вивчатимуть транскордонний проєктний менеджмент
- Як працює реабілітаційна зала для військових та цивільних в Закарпатській лікарні?
- Був на межі життя та смерті: медики Закарпатської обласної дитячої лікарні врятували 15-річного хлопця
- «Бограч-index» – березень 2025: за місяць продукти здешевшали на 3,9 %
До цієї новини немає коментарів