В Ужгороді виявили чоловіка, який мав із собою речовини, схожі на наркотичні

Подія трапилася вчора на вулиці Бестужева, в Ужгороді. Близько 18-ї години увагу інспекторів привернув чоловік, який, побачивши службове авто, різко змінив напрямок руху.
Охоронці порядку наздогнали його та зупинили. Під час спілкування із ТОРівцями громадянин почав поводити себе підозріло, тому патрульні провели поверхневу перевірку. Згодом інспектори виявили у наплічній сумці громадянина зелену речовину, зовні схожу на наркотичну. Патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу.
Пам’ятайте, що за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів передбачена кримінальна відповідальність!
Патрульна поліція Закарпатської області
До теми
- Ошукували громадян ЄС - до суду передали справу шахрайського кол-центру, який діяв на Закарпатті
- У Перечині правоохоронці затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Поліція затримала двох фігурантів, причетних до переправлення військовозобов’язаних через кордон на Ужгородщині
- На Закарпатті викрили корупційну схему вимагання та отримання хабарів від військовозобов’язаних за встановлення інвалідності
- На Закарпатті затримали військового, який переправляв чоловіків до Словаччини за 5 тисяч доларів
- Прокуратура Закарпаття зареєструвала провадження про неправомірне затримання редактора місцевого медіа-видання
- Перевозили у вантажівці з піском: на Закарпатті судитимуть групу зловмисників, які намагалися переправити 13 військовозобов’язаних за кордон
- На Закарпатті прокуратура передала до суду справу держреєстраторки, яка підробила документи на 2500 гектарів лісу
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- Спробу незаконного виїзду за кордон викрили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Вилок»
- Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру
- На Закарпатті поліцейські викрили жителя Тернопільщини, який за 12 000$ переправляв чоловіків через кордон
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- Поблизу кордону з Угорщиною прикордонники зупинили групу порушників
- Поліція Міжгір’я розкрила угон авто місцевого жителя: за підозрою у злочині затримано уродженця Дніпропетровщини
- На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- На кордоні з Угорщиною теща намагалася «купити» у прикордонників пропуск для зятя
- Двоє мешканців Виноградівщини організували нелегальне переправлення військовозобов’язаних через держкордон
- На Рахівщині затримали трьох осіб, які організували канал втечі ухилянтів до Румунії
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще дві схеми для «ухилянтів»
До цієї новини немає коментарів