Військових та членів їхніх сімей в УжНУ навчають азів відкриття власної справи

Ужгородський національний університет – серед 8-и навчальних закладів України, які цьогоріч пройшли конкурс, тож можуть і надалі працювати над перепідготовкою та соціальною адаптацією військовослужбовців і членів їхніх сімей в Україні.
Проєкт «Україна – Норвегія» дозволяє військовим та членам їхніх сімей професійно переорієнтуватися на цивільні спеціальності, що мають попит на ринку праці. У попередні роки акцентували, приміром, на туризмі й сільському господарстві. Теперішній набір вивчає, як відкрити власну справу.
До теми
- Невиплати допомоги дітям на Берегівщині: за апеляційною скаргою прокуратури продовжено розгляд справи
- У дворі головного корпусу УжНУ відкрили перший на Закарпатті пам’ятник Лесі Українці
- На Закарпатті відбулися перші змагання із дрон-рейсингу «TEIB 2026»
- На Львівщині лісівники Карпатської філії провели практичні протипожежні навчання
- В Ужгороді – міжнародна конференція «Трансформація світового порядку: політичні, правові, економічні та гуманітарні виклики сучасності»
- Діяти злагоджено та приборкати вогонь: лісівники Карпатської філії провели навчання з гасіння лісової пожежі
- Четверо інфікованих дітей: яка ситуація із захворюваністю на кір на Закарпатті
- На Закарпатті знову фіксують випадки кору
- Передова починається ще до першого виходу на позиції — у віртуальній реальності
- Поліцейські Мукачева організували для дітей Захисників великодній майстер-клас
- Понад 100 школярів створювали великодній настрій на головній площі Закарпаття
- На Закарпатті поліція врятувала дітей від експлуатації та затримала матір, яка передавала їх «в оренду»
- На Закарпатті запрацювало модульне містечко для дітей із прифронтових територій
- Smart-ідеї для Ужгорода: в УжНУ відбувся студентський хакатон
- Aqua Fest в Ужгороді: інтерактивний STEM-фестиваль про воду зібрав близько 120 учасників
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту
- Закарпатський обласний центр національного спротиву розпочинає співпрацю з Рух опору Сил Спеціальних Операцій ЗСУ
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Aqua Fest – інтерактивна наукова екоподія для молоді відбувається сьогодні в Ужгороді
- Що буде на Aqua Fest в Ужгороді: повна програма інтерактивної наукової екоподії

До цієї новини немає коментарів