Ужгородські патрульні притягнули до відповідальності водія за перевищення швидкості та нетверезе керування

Подія трапилася вчора, на вулиці Пряшівській, в Мукачеві. Близько 12-ї години інспектори зупинили авто Chevrolet, оскільки автомобіль рухався 100 км/год у населеному пункті, що вдвічі перебільшує дозволену законом швидкість.
Перевіряючи документи, охоронці порядку помітили у керманича ознаки наркотичного сп’яніння. Водій відмовився від огляду на стан сп’яніння. Патрульні склали адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння, вдруге за рік) та ч. 4 ст. 126 (Керування автомобілем особою, що позбавлена права керування) КУпАП.
Загальна сума штрафу склала 54 400 гривень.
Патрульна поліція Закарпатської області
До теми
- Під прикриттям гравійного бізнесу переправляли чоловіків через кордон: поліція Закарпаття викрила злочинне угруповання
- Закарпатського Героя – прикордонника посмертно відзначили державною нагородою
- Прозорро. Продажі – митні аукціони від Закарпатської митниці
- Військовослужбовці Чопського загону затримали поблизу кордону зі Словаччиною трьох жителів Дніпропетровщини
- На Закарпатті правоохоронці блокували схему незаконного переоформлення авто через реєстр МВС
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Подвійне вбивство пенсіонерів на Берегівщині - за доводами прокурора підозрюваний надалі залишатиметься під вартою
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили закарпатські аудитори під час ревізії «швидкої»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ
- Закарпатські податківці передали сучасні снайперські приціли для територіальної оборони
- Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку, зруйнований паводком

До цієї новини немає коментарів