У Закарпатському облмуздрамтеатрі на свята показуватимуть дітям зимові казки

Цього разу заслужений артист України Михайло Фіщенко поставив новорічну історію про мишенят, кота і пса за п’єсою молодої української автори Марини Смілявець «Майстри чудес». Уперше дитяча казка гралася на малій сцені муздрамтеатру, де дітлахи могли впритул спостерігати за розмальованими героями.
На думку театрального оглядача Сергія Федаки, вистава містить чимало знахідок, які спершу режисер розробив і апробував у своїх дорослих виставах на малій сцені, а тепер успішно пристосував для дитячого видовища. Дуже продумані декорації і костюми, які постійно трансформуються і мають власну роль у цій інтризі.
«Спектакль вийшов для сімейного перегляду: дорослим цікаво буде побачити дитячі образи, впізнати у них своїх синів і дочок, торкнутися секретів дитячої психології, які так цікаво розкрито митцями» — вважає професор Ужгородського національного університету.
А на новорічно-різдвяні канікули найбільший театр області запрошує дітлахів на фестиваль улюблених казок: 2 січня – вистава «Снігова королева» Євгена Шварца, 3 січня – «Дві Снігуроньки і один Новий рік» М.Гончарової, 4 січня – «Бременські музиканти» братів Грімм, 5 січня – «Мишачий король або Лускунчик» Е.Гофмана, 6 і 8 січня – рідвяна феєрія «Коли звізда ясна…» О.Гавроша. Початок спектаклів об 11.00 та 14.00, за винятком 4 та6 січня, коли буде зіграна лише ранкова вистава.
Закарпатський облмуздрамтеатр
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- В УжНУ триває проєкт з науковими установами Вишеградської четвірки для посилення співпраці прикордонних регіонів
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- В обласному кардіоцентрі встановлюють нові ліфти і розширюють програму медичних гарантій
- Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- В Ужгороді започаткували щорічні зустрічі із лауреатами міської премії імені Петра Скунця
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
- На Закарпатті відзначили лауреатів обласних конкурсів для видавців і дітей – «Мистецтво книги» та «Майбутній ілюстратор книги»
- В Ужгороді знешкодили артилерійський снаряд часів Другої світової війни
- Ввозили авто для військових, а продавали цивільним: поліція Ужгородщини повідомила про підозру ще одному фігуранту – директору благодійної організації
- Патрульні притягнули до відповідальності нетверезого водія, який вчинив ДТП в Ужгороді


До цієї новини немає коментарів