В Ужгороді підліток пограбував медичну лабораторію, але не зміг з неї вибратися (ФОТО)

На диво цікавий випадок трапився увечері в Ужгороді: до чергової частини Ужгородського райвідділу Управління поліції охорони надійшло повідомлення від головного інспектора оперативної взаємодії (місцезнаходження - Київ), що з Ужгорода телефонує особа, яка не може вибратися із зачиненого закладу та потребує допомоги.
На місце відразу виїхав наряд реагування, де по приїзді побачили хлопця, який дивиться крізь решітку і замки. Питання, як він туди потрапив поки залишається великою таємницею “ілюзіоніста-крадія”.
Вірите в магію? А тепер викриття ілюзії закритих дверей: вдень хлопець пробрався до вбиральні та очікував, поки всі працівники розійдуться по домах і він залишиться наодинці з касою — наче сюжет іспанського кінематографу “Паперовий будинок”.
Після закриття медлабораторії хлопець вийшов з підпілля та подався зламувати двері бухгалтерії, забравши 7500 грн. Вже на виході хлопець помітив скриньку з пожертвувань важкохворій дитині та забрав всі кошти.
Далі історія набирає оберів — “Як вийти з награбованим добром?”. Як-не-як план захоплення банку в “Паперовому будинку” планували 15 років із планом виходу, але це кіно не про нашого крадія. Хлопець довго намагався вибратися із приміщення і помітив на дверях наліпку “Об’єкт під охороною” поліції охорони і вирішив зателефонувати за вказаним номером, щоб його звільнили.
Як виявилося, об’єкт був під охороною іншої приватної охоронної компанії, проте раніше приміщення було під охороною Поліції охорони. З директором вдалося зв’язатися та забезпечити охорону місця події. Для вияснення всіх обставин було викликано слідчо-оперативну групу Ужгородського районного управління поліції.
На випадок подібних фокусів крадіїв — попіклуйтеся про безпеку власної оселі чи робочого приміщення з Поліцією охорони. Телефонуйте до Сall-центру за номером 9899 або заповніть онлайн заявку за посиланням - https://securitypolice.com.ua/.../pos.../okhorona-kvartyr...
Наші співробітники допоможуть підібрати необхідне саме для Вашої оселі обладнання та підключити будинок, квартиру чи інше приміщення під цілодобову охорону, враховуючи розміри і особливості приміщень.
Управління поліції охорони в Закарпатській області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі



До теми
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
 - За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
 - В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
 - В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
 - Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
 - 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
 - В обласному кардіоцентрі встановлюють нові ліфти і розширюють програму медичних гарантій
 - Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
 - 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою
 - До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
 - В Ужгороді започаткували щорічні зустрічі із лауреатами міської премії імені Петра Скунця
 - «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
 - Поліцейські Мукачівщини затримали зловмисника, який побив охоронця дитячого будинку
 - На Закарпатті відзначили лауреатів обласних конкурсів для видавців і дітей – «Мистецтво книги» та «Майбутній ілюстратор книги»
 - В Ужгороді знешкодили артилерійський снаряд часів Другої світової війни
 - Ввозили авто для військових, а продавали цивільним: поліція Ужгородщини повідомила про підозру ще одному фігуранту – директору благодійної організації
 - Патрульні притягнули до відповідальності нетверезого водія, який вчинив ДТП в Ужгороді
 - Ужгород долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
 - Сьогодні Ужгород попрощався із 35-річним захисником України - старшим солдатом, гранатометником Павлом Саєнком
 - В УжНУ з’явиться багатофункціональний студентський простір
 

До цієї новини немає коментарів