На Закарпатті затримано власника СТО, який продавав гуманітарні авто ввезені для фронту

За матеріалами слідства, 28-річний мешканець села Осій домовився про продаж автівок за понад 10 тисяч доларів США. Йдеться про три автомобілі — SsangYong, Hyundai Santa Fe та Mitsubishi, які були ввезені одним із благодійних фондів і передані йому на відповідальне зберігання.
Упродовж квітня–травня підозрюваний отримав завдаток та домовився про їх фактичний продаж. У червні правоохоронці задокументували факт передачі йому коштів від покупців, після чого чоловік намагався сховатися та втекти, проте був оперативно викритий і затриманий. Орієнтовна ринкова вартість трьох транспортних засобів становить понад 900 тисяч гривень.
Підозрюваному інкриміновано продаж товарів (предметів) гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку, вчинений у значному розмірі під час дії воєнного стану (ч. 3 ст. 201-2 КК України).
За клопотанням прокурора підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Окрім того, слідчий суддя Іршавського районного суду визначив альтернативу у вигляді застави в розмірі понад 700 тисяч гривень.
Під час санкціонованих обшуків вилучено документацію та готівку. Автомобілі арештовано та поміщено на спецмайданчик. Наразі вони визнані речовими доказами у справі.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області за процесуального керівництва Хустської окружної прокуратури. Оперативний супровід здійснюють УСР в Закарпатській області та УВВБ 27 Мукачівського прикордонного загону.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури



До теми
- В Ужгородському замку під час розкопок знайшли поховання XVII століття
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку письменнику Феліксу Кривіну
- У Мукачеві під час пожежі в багатоповерхівці загинув чоловік, жінка – у важкому стані
- До Словаччини за 17 тисяч доларів – на Закарпатті затримали військового та цивільного за незаконне переправлення
- УжНУ увійшов до вісімки найкращих класичних університетів України
- 12 випадків сказу за пів року: жителів Закарпаття закликають бути обережними
- На Хустщині облаштовують тимчасову об’їзну дорогу на аварійній ділянці автошляху
- На Закарпатті судитимуть майстра лісозаготівель за розтрату деревини на Рахівщині
- Гірські рятувальники допомогли туристці з Київщини, яка травмувала ногу в Карпатах
- Правоохоронця зі Закарпаття підозрюють в організації незаконного переправлення чоловіків за кордон
- Засудженого за розбій та незаконне позбавлення волі депутата затримали на Закарпатті
- Під час туристичного походу загинула 46-річна закарпатка
- Поліція розслідує смерть чоловіка після падіння з адмінбудівлі в Ужгороді
- 73-річний чоловік, який заблукав у лісі на Мукачівщині, самостійно повернувся додому
- СБУ, Нацполіція та прикордонники нейтралізували ще один трансфер ухилянтів до ЄС
- На Закарпатті СБУ блокувала чергову ухилянтську схему. Затриманий один із керівників відділу прикордонної служби
- 25 000$ за фіктивне працевлаштування з правом на відстрочку: на Закарпатті поліція викрила корупційну схему у приватному навчальному закладі
- На Ужгородщині сьогодні, 8 липня, проводитимуть планові вибухові роботи: жителів просять не хвилюватися
- Прокуратура з'ясовує обставини масового отруєння дітей у готелі на Закарпатті
- На Мукачівщині тривають пошуки 73-річного грибника

До цієї новини немає коментарів