В Ужгороді відкрили новий спортивний майданчик для міні-футбол

В Ужгороді відкрили новий спортивний майданчик для міні-футбол
Спортмайданчик зі штучним покриттям та освітленням відкрили сьогодні в Ужгородській спеціалізованій ЗОШ №2. Понад тисячі учнів школи тепер комфортно займатися фізкультурою і спортом.

 

Привітати дітей і педагогів сьогодні прийшли міський голова Богдан Андріїв, його заступник Василь Гомонай, секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, начальниця міського управління освіти Наталія Мухомедьянова, депутат міськради Георгій Шевчук.

На зображенні може бути: 1 особа, займається спортом, стоїть та на відкритому повітрі

Богдан Євстафійович розповів, що в місті продовжують розвивати спортивну інфраструктуру, особливу увагу звертають, щоб такі майданчики були біля навчальних закладів. Повідомив, що до кінця року відкриють ще один сучасний майданчик – у початковій школі №1, яка на вулиці Високій, а школярам школи №2 побажав добре проводити час на новому полі.Із міського бюджету на будівництво спортивного об’єкту спрямували понад 2,6 млн грн.

На зображенні може бути: трава

Після урочистостей учні школи одразу випробували нове покриття – зіграли короткий футбольний матч, провели тут і показові виступи чирлідери та спортсмени із тхеквондо.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

14 вересня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів