"Пап-джаз- квартет" виступить на Міжнародному джазовому фестивалі у Берегові

3 та 4 вересня у Берегові відбудеться Міжнародний джазовий фестиваль. Захід організовують Консульство Угорщини в м. Берегово та Берегівська міська рада разом з Генеральними консульствами Чеської та Польської Республік у Львові, а також з Генеральним консульством Словацької Республіки в Ужгороді з нагоди початку річного головування Угорщини у Вишеградській групі.
До Закарпаття приїдуть найкращі джаз-музиканти чотирьох європейських країн. Поруч із колективами зі Словаччини, Угорщини, Чехії та Польщі виступить і закарпатський «Пап-джаз-квартет». Лідер гурту, Віллі Папп молодший каже, що колектив дуже радий запрошенню. Він упевнений, що «Пап-джаз-квартет» гідно виступить поруч із кращими європейськими джазовими музикантами.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Громадянин Франції намагався перетнути кордон на викраденій автівці
- Гірські рятувальники допомогли двом мандрівникам зі Львова
- До команди амбасадорів проєкту 4.5.0 Recovery Center приєдналася паралімпійська чемпіонка Надія Дьолог
- Моторошна нічна трагедія: на Закарпатті авто переїхало чоловіка, який лежав на дорозі
- На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Словаччини
- Міжнародний транскордонний проєкт WeCaRe: новий етап екологічної співпраці України, Угорщини та Словаччини
- Ліквідація понад 1500 пожеж і більше сотні врятованих туристів: дснсники Закарпаття підбили піврічні підсумки
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- Прикордонники на КПП "Вилок" виявили стародруки, які можуть становити культурну та історичну цінність
- У замку "Паланок" студенти Закарпатської академії мистецтв відреставрували історичні меблі
- Офіційно: кількість осіб, які захворіли на гостру кишкову інфекцію та відвідували водоспад Шипіт, зросла до 38
- Травмувався в горах і не міг іти далі: на Закарпатті рятувальники допомогли 12-річному хлопчику
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру держреєстратору за незаконне вилучення 4,9 га земель лісового фонду
- Невдала спроба обійти митний контроль: брендові костюми та взуття опинилися на складі митниці
- УжНУ увійшов у десятку кращих класичних університетів України
- Педагогиня із Закарпаття стала призеркою Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
- Прокуратура Закарпаття вимагає призначити максимальне покарання співмешканцям, які визнані винними у підпалі 10-річного сина
- Поліція Іршави розслідує аварію у селі Дубрівка: серед постраждалих - немовля
- Понад 130 щеплень за день: у Чинадійові пройшов День здоров’я для ромської громади
- Здійснив кілька пострілів та втік: поліцейські Тячівщини розшукали та затримали підозрюваного у замаху на вбивство
До цієї новини немає коментарів