Приїхав нетверезий і вистрелив: у лісгоспі затримали закарпатця

З її слів, 39-річний мешканець села Родниківка, приїхавши напідпитку на вантажівці до місцевого лісництва пошкодив припарковане там авто, взяв рушницю і погрожуючи людям, здійснив постріл у повітря.

"Чоловіка поліцейські затримали одразу на місці події. За фактом злочину слідчі відкрили кримінальне провадження за хуліганство. Поліцейські з’ясували, що чоловік уже притягувався до відповідальності за аналогічний злочин, і згідно вироку суду був засуджений до обмеження волі", — розповіла Ганна Дан.
Наразі чоловіка затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Триває досудове розслідування. Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання йому запобіжного заходу.
Суспільне Закарпаття
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- У Солотвині за кошти ЄС відкрили новітній Центр безпеки громадян
- У Хусті внаслідок ДТП госпіталізували скутериста: авто виїхало на зустрічну смугу
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП
- "Ярмарок родинних справ" для сімей військових і ветеранів, які розпочали власну справу, вперше провели в Ужгороді
- П'ятий Міжнародний кінофестиваль «Кіно сусідів» відбудеться в Ужгороді
- В Ужгороді відбулося засідання Голів делегацій Міжнародної комісії із захисту річки Дунай
- "Щоб імена наших героїв жили вічно": в Ужгороді представили проєкт "Віртуальна алея пам’яті"
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- Масштабна пожежа у Міжгір’ї: власник магазину опинився в лікарні, вогонь ледве не знищив сусідні будівлі
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- До 8 років ув’язнення засуджено закарпатку, яка за 1000 доларів продала сина і дочку для жебракування
- Потрійна автопригода на Виноградівщині: у Королеві внаслідок ДТП постраждала жінка
- Закарпатська митниця: за порушення митного законодавства цьогоріч стягнуто у бюджет майже 15 млн грн
- На Закарпатті визначили переможців обласного етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2025»
- Щасливі обличчя та відпочинок всупереч усьому: на Закарпатті фінішує перший заїзд «Карпатської зміни»
- Голова громадської організації за гроші переправляв чоловіків за кордон – поліція затримала організатора та його спільницю
- «Історія у гербах»: в Ужгородському замку провели екскурсію до Всесвітнього дня геральдики
- Рекорд України з донорства: кров здав і звільнений із 3-річного полону офіцер Чопського прикордонного загону
- Чотирьох бійців стрілецького батальйону поліції Закарпаття нагородами відзначив Міністр МВС

До цієї новини немає коментарів