Перевірка нелегальних працівників на Закарпатті: інспектори виявили 14 порушень

Інспектори Держпраці перевіряють, чи всі люди, які працюють на приватній пекарні на вулиці Митній в Ужгороді, офіційно влаштовані. За словами Віктора Штерна, тут працюють у три зміни. З 9 ранку пече хліб ужгородка Марина, прізвища свого не назвала. Жінка розповідає: на роботу вийшла вдруге.
"Другий день стажуюся. – А роботодавець вам за це платить? – Ну ще ми це не обговорювали, він казав, що буде дивитися, як я працюю. – Ви чому вирішили прийти сюди працювати? – Близько. І спробувати, бо я ще ніколи не займалася хлібом. Щось, як-то кажуть, нове. Я тут ще лише із 9 до 13:00, потім йду. Я ще не знаю, чи втягнуся, чи не втягнуся", — розповіла жінка.
З 1 липня, відколи на Закарпатті почалися перевірки, інспектори Держпраці виявили 14 неофіційно працевлаштованих людей. Це робітники на Ужгородщині та Мукачівщині. Інспектор Віктор Штерн каже: такі перевірки триватимуть щодня. За його словами, під час перевірки пекарні виявили 2 нелегально працевлаштованих людей.
Суспільне Закарпаття
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Закарпатська митниця припинила незаконне вивезення безакцизних сигарет
- Прокуратура вимагає в суді довічне ув’язнення для матері, яка ґвалтувала 10-річну дочку і знімала це на відео
- Поліцейські Міжгір’я вилучили з незаконного обігу боєприпаси, які киянин намагався ввезти на територію області
- Перевозили пасажирів без ліцензій: на Закарпатті викрили нелегальних перевізників
- Прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету близько 4,6 млн грн несплачених податків підприємством із Хустщини
- За минулий тиждень закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 10 водіїв
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- Гірські рятувальники знайшли підлітка, який заблукав на Драгобраті
- «Драма сьогодення»: в Ужгороді пройде фестиваль актуальної драматургії
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У приватному притулку на Закарпатті перевірять умови для людей похилого віку в разі офіційного звернення
- Музейний лекторій: в Ужгороді відбудеться захід до Міжнародного дня жінок та дівчат в науці
- Прапор Надії – символ пам’яті про українських військових, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти – підняли в Ужгороді
- Закарпатських школярів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей – 2026».
- На Закарпатті зареєстровано випадок теніаринхозу: що варто знати про «непроханих гостей» у вашому організмі?
- У Мукачеві рятувальники деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП авто
- Пів мільйона гривень запросив житель Вінниччини за поїздку до українсько-румунського кордону
- Перша сотня порушень митного законодавства зафіксована у зоні діяльності Закарпатської митниці
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- Місто крізь об’єктив: у скансені відкрили фотовиставку «Мій Ужгород»

До цієї новини немає коментарів