Відбулося засідання Органу з питань охорони культурної спадщини в Ужгородській міськраді. Що вирішили?
Уже втретє розглядали погодження технічного паспорту вивіски магазину на вул. Корзо, 23. Прийняли рішення погодити його тимчасово, до 31 грудня цього року, оскільки для цієї будівлі вже подано на погодження паспорт опорядження фасаду і необхідно буде виконати відповідні роботи. Відмовили у погодженні технічного паспорту вивіски донер-кебабу на пл. Театральній, 8 і рекомендували розробити проєкт вивіски із природних матеріалів, окремими об’ємними літерами чи художнім розписом – відповідно до рішення Ужгородської міськради (№ 181 від 21.04. 2016 р. «Про зміни та доповнення до Порядку встановлення вивісок в місті Ужгород, затвердженого рішенням VII сесії міської ради VI скликання 22 липня 2011 року № 193»).
Щодо паспорту вивіски на вул. Августина Волошина, 16–18 – відмовили і рекомендували розробити проєкт вивіски із натуральних або таких, що їх імітують, матеріалів, у пастельних тонах. Розглянули також паспорти опорядження фасадів трьох будівель. Зокрема, на площі Корятовича, 7 погодили надання висновку Органу культурної спадщини, але рекомендували: при заміні вікон встановлювати дерев’яні зі збереженням автентичного рисунку; врахувати всі автентичні елементи оздоблення фасаду; паспорт опорядження фасаду погодити з управлінням містобудування та архітектури Ужгородської міської ради та Органом із питань охорони культурної спадщини Закарпатської ОДА.
Погодили надання висновку і будинку за адресою вул. Корзо, 23, паспорт опорядження його фасаду потрібно погодити з управлінням містобудування та архітектури Ужгородської міської ради та Органом з питань охорони культурної спадщини Закарпатської ОДА.
Щодо будівлі за адресою вул. Собранецькій, 15 прийняли рішення розглянути паспорт опорядження фасаду на засіданні Органу з питань охорони культурної спадщини після його розгляду та рекомендацій архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Ужгородської міськради.
При розгляді робочого проєкту «Капітальний ремонт фасаду, по вул. Олександра Фединця, 12«а» дійшли висновку, що це потрібно робити після розгляду та рекомендацій архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури міської ради.
Висновок на ескізний проєкт «Реконструкція власної квартири № 2 з надбудовою другого поверху за адресою пл. Шандора Петефі, 9» вирішили надати, адже помешкання знаходиться у внутрішньому дворі і реконструкція з надбудовою другого поверху не порушує огляд та сприйняття довколишніх пам’яток та не впливає на історичну забудову та розпланування. Проєкт також необхідно погодити з управлінням містобудування та архітектури Ужгородської міської ради та органом з питань охорони культурної спадщини Закарпатської ОДА.
Ужгородська міська рада
До теми
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у червні 1925-го? (ФОТО)
- 108 хлопчиків та 80 дівчаток, серед яких 4 двійні, народилися в червні в Ужгороді
- Відновити Землю після різних екологічних катастроф – мета гри, яку розробили студенти УжНУ
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- В Ужгороді водій автобуса веде блог про свою роботу
- 83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС
- Мить, яку варто побачити: в горах Закарпаття квітне червона рута
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Ужгородські школярі – серед найкращих на Всеукраїнському заході «Швидше, вище, сильніше – разом!»
- Як заморозки вплинули на урожайність у краї?
- Закарпаття: менше випадків туберкульозу, але тривожна динаміка з гепатитом В
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- В Ужгородському скансені створять 3D моделі народного вбрання з різних регіонів Закарпаття
- Ужгородська школа мистецтв завершила 70-й, ювілейний, навчальний рік
- Ветеранський простір «Вдома»: підтримка для тих, хто пройшов війну
- Український природний рекорд! На Закарпатті зафіксували найвищу в Європі дуґласію тисолисту
- Смак літа в кожній ложці: в Ужгороді створили полуничне меню
- Працівники Ужанського нацпарку облаштували готелі для бджіл
- Під час виходу з «Азовсталі» потрапив у полон: на Закарпатті зустріли воїна, якого звільнили під час великого обміну полоненими
- Свято Міри в Лазещині і шлях до відродження вівчарства: репортаж з полонин
До цієї новини немає коментарів