Завтра в обласній філармонії стартує XIII Міжнародний фестиваль органної музики імені Наталії Висіч

Програму цьогорічного фестивалю відкриє концерт «Орган і оркестр: єдність стихій», який для шанувальників музики готують господарі сцени – солістка філармонії Катерина Гажо й Академічний симфонічний оркестр під орудою заслуженої артистки України Вікторії Свалявчик-Цанько.
У виконанні артистів звучатиме музика, що сягає глибин душі та висоти небес – шедеври американського композитора Гораціо Паркера й українського – Олександра Гоноболіна. Тут кожен звук – це крок до вічності, кожна мелодія – подорож у світ гармонії та краси, – анонсують організатори.
Ведуча фестивалю – музикознавиця Наталія Піцур.
Початок о 18:30. Квитки доступні в касі закладу й онлайн.
Нагадаємо, що саме цією яскравою музичною подією головна концертна установа краю розпочне свій новий, 79-ий концертний сезон.
Наступними в межах фестивалю виступлять учасники з Угорщини й Австрії, а Україну поряд із закарпатськими музикантами представлять також артисти з Харкова та Рівного.
До теми
- На Закарпатті з початку року блоковано діяльність двох організованих злочинних груп "незаконних копачів"
- Незаконне вивезення військовозобов’язаних у вантажівці під деревиною – прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- Прикордонники врятували двох «мандрівників», які два дні блукали у горах
- Поліцейські Ужгородщини затримали рецидивіста, причетного до низки крадіжок на території району
- За матеріалами поліції Мукачева до 7 років ув’язнення засуджено дніпрянина за сексуальне насильство над малолітніми дівчатами
- На Закарпатті прикордонники затримали переправницю, яка продавала «шлях» за кордон
- В Ужгороді відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція GeoTech Zakarpattya 2025
- Закарпатські поліцейські затримали двох зловмисників за переправлення чоловіків через кордон
- 14-ий «Книга-фест» – нині в Ужгороді у «Совиному гнізді»
- На Рахівщині водій, не впоравшись із керуванням, зіткнувся з електричним стовпом та перекинувся
- В Ужгороді виявили громадянина Йорданії, який порушив правила перебування в Україні
- Жорстоке поводження із твариною: прокуратура повідомила про підозру 35-річному закарпатцю
- 34 000 грн штрафу сплатить перевізник, водій якого на Закарпатті використовував чип-картку іншого водія
- Стань частиною прикордонної команди: на Закарпатті презентували можливості служби за контрактом
- На Закарпатті викрито групу осіб, які налагодили незаконний «бізнес» із продажу підакцизних товарів
- На Закарпатті вручили державну нагороду рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури
- Прокурори Закарпаття обговорили розширення та зміцнення співпраці з КМЄС
- Обласна станція переливання крові повідомляє про термінову потребу в донорах
- На лаві підсудних опинилися учасники кол-центру з Ужгорода, які ошукували громадян Чехії
- 8 закарпатських підприємств стали переможцями всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2024»

До цієї новини немає коментарів