14 закарпатських спортсменів виступлять на чемпіонаті України з боксу

19 боксерів з усієї області віком 13 – 14 років гідно виступили на зональному чемпіонаті України з боксу серед юнаків. Вони боролися зі спортсменами Львівщини, Івано-Франківщини та Чернігівщини.
14 наших спортсменів вибороли право виступати на чемпіонаті України в Одесі (смт Затока). Так, на цих змаганнях з боксу Західний регіон представлятимуть 33 учасники, майже половина з них – закарпатці.
До збірної Закарпатської області, яка виступить на чемпіонаті України, увійшли юнаки зі Сваляви – Віталій Цалан, Федір Деметер, Мукачева – Олександр Ковач. Алекс Митрик, Владислав Желізнов, Володимир Васьо, Ростислав Трусов, Олексій Татаренко, Іван Бонтушак, Арсеній Плешка, Рахова – Михайло Шміляк, Андрій Шестерик, ужгородець Юліан Бандура та хустянин Денис Холод.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді відбулися змагання з гирьового спорту серед силових структур
- Представниця Закарпатської федерації біатлону Олександра Меркушина стала віцечемпіонкою світу в індивідуальній гонці юніорок
- Гірськолижник із Закарпаття встановив рекорд України на зимових Олімпійських іграх-2026
- Закарпатець став чемпіоном Європи зі змішаних єдиноборств ММА
- Закарпатка крокуватиме із табличкою «Ukraine» за зимових Олімпійських іграх-2026
- Спорт як шлях до відновлення – в Ужгороді вперше відбулися змагання зі спортивного більярду серед ветеранів війни
- Закарпатські спортсмени на зимовій Олімпіаді: підготовка, перспективи, можливості
- Закарпатець виборов золото чемпіонату України U23 з греко-римської боротьби
- Відбувся відкритий кубок Ужгорода та Закарпатської області з адаптивних видів спорту серед ветеранів і військовослужбовців
- Ветеранський спортивний клуб «CS GLADIATOR» відзначає річницю діяльності турніром в Ужгороді
- Закарпатська спортсменка стала чемпіонкою Європи з біатлону!
- Успішний виступ юних закарпатських дзюдоїстів – шість призових місць на міжнародному турнірі
- П’ятеро закарпатців увійшли до складу української команди у лижних видах спорту на зимову Олімпіаду-2026
- Закарпатка Аннамарі Данча – у ТОП-10 на етапі Кубка світу в Банско!
- 12-річний силач з Мукачівщини Василь Маєвський тричі встановив світовий рекорд
- 31 січня в Ужгороді – «Ігри воїнів Карпат». Встигніть зареєструватися!
- Історичний тріумф: закарпатець став першим юніором України з нормативом майстра спорту міжнародного класу
- Ужгородські боксери здобули понад 700 медалей у 2025 році
- Благодійний футбольний турнір на честь ветеранів війни та пам'яті загиблих захисників провели на Закарпатті
- У Берегові вперше відбувся відкритий чемпіонат області з хортингу

До цієї новини немає коментарів