Неповнолітній і п’яний закарпатець зробив ДТП на об’їзній в Ужгороді (ФОТО)

Наразі поліцейські встановлюють усі обставини ДТП та з’ясовують, хто надав право керувати автомобілем 16-річному жителю Сваляви у стані сп’яніння.
Керування автомобілем – процес неабияк відповідальний, адже вимагає від водія ретельної уваги та зваженості усіх дій. А тому, сідаючи за кермо авто, кожен має усвідомлювати, що від правильності його дій залежить не тільки його безпека, але й життя та здоров’я оточуючих.
Безвідповідальність та легковажність водіїв може призвести до негативних, а часом і до непоправних наслідків.
Так, вчора, 17 лютого, в обід до поліції надійшло повідомлення про аварію з потерпілими на Ужгородщині. За викликом прибула слідчо-оперативна група, працівники якої з’ясували, що неподалік ресторанного комплексу на Об’їзній дорозі Ужгорода, трапилося зіткнення двох легковиків - «ВАЗ» і «Daewoo».
На місці події поліцейські встановили, що 16-річний житель міста Свалява, сівши за кермо чужого авто «ВАЗ», не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху та зіткнувся з відбійником. Через відсутність навичок керування автомобілем після зіткнення 16-річному хлопцю не вдалося зупинити автомобіль і на зустрічній смузі руху він в’їхав у авто «Daewoo», під керуванням 32-річного жителя селища Сторожниця Ужгородського району. Разом з водієм «Daewoo», у авто перебувала ще одна пасажирка – 52-річна мешканка Сторожниці. Внаслідок аварії, вони отримали тілесні ушкодження середньої важкості та були доставлені до лікарні для надання медичної допомоги. Наразі їх життю та здоров’ю загрози немає.

За фактом ДТП з потерпілими у поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.
16-річного кермувальника «ВАЗ» освідчили. З’ясувалося, що за кермом хлопець перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Поліцейські встановлюють усі обставини ДТП та з’ясовують, хто надав право керувати автомобілем 16-річному жителю Сваляви у стані сп’яніння.
Розслідування у справі триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником України Олександром Тарнаєм («Тереном»)
- Міжнародний проєкт, спрямований на розвиток української молоді, стартував в Ужгороді
- Завтра, 27 лютого, в Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Павлієм
- III Міжнародний фестиваль актуальної драматургії «Драма сьогодення» стартував в Ужгороді
- Закарпатські митники та прикордонники розкопали у вантажному вагоні контрафактні сигарети
- Завтра, 26 лютого, в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Тарнаєм
- Ужгородський замок запрошує на відкриття тематичної виставки «Оберіг нашого народу: лялька-мотанка»
- "Світ писанки" – в Ужгородському скансені діятиме щорічна виставка-ярмарок
- Понад 75 тисяч гривень штрафу: в Ужгороді зупинили водія «під кайфом», який вже був позбавлений прав
- Єдність у молитві: в атріумі Закарпатської ОВА молилися за Захисників України
- В Ужгороді відбулися заходи до четвертої річниці повномасштабної війни
- «Стійкі місцеві та регіональні органи влади в Україні та країнах Вишеградської четвірки шляхом співпраці» – в Ужгороді презентували проєкт
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 35-річним солдатом Тарасом Сірком
- В УжНУ відбудеться меморіальний вечір Героя Сергія Кузнєва
- З нагоди Міжнародного дня рідної мови в Ужгороді відбувся поетичний марафон «Єднаймося в мові»
- Ужгородський замок – серед пам'яток, які нещодавно внесли до Держреєстру нерухомих пам’яток України
- На Закарпатті стартувала серія тренінгів з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію в Ужгороді
- Від шкільних виборів — до міської ради: ужгородські учні на зустрічі з міським головою
- Майже на 2 млн грн: на українсько-словацькому кордоні зупинили контрабанду фірмового одягу
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим захисником

До цієї новини немає коментарів