Протягом "карантину вихідного дня" правоохоронці на Закарпатті склали 24 протоколи про порушення

Протягом 14-15 листопада близько 100 поліцейських провели рейди на території всіх районів області та склали 24 адміністративні протоколи за порушення протиепідемічних вимог. Про це повідомила речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан.
За її словами, рейдові групи перевірили 698 суб’єктів господарювання. "Зокрема, припинили діяльність закладів громадського харчування, а також закладів торгівлі й побутового обслуговування на території Хустського, Тячівського, Рахівського, Свалявського, Виноградівського районів та на Перечинщині, Ужгородщині, Мукачівщині та Міжгірщині", — розповіла Ганна Дан. Речниця додала, що правоохоронці продовжують працювати в посиленому режимі та стежити за дотриманням громадянами карантинних обмежень.
Суспільне Закарпаття
До теми
- Рейди на Закарпатті: 27 порушень в одній фурі та величезні штрафи
- Закарпатська митниця: 124-річна книга, видана у Києві, залишиться в Україні
- Державний ринковий нагляд: працівники Укртрансбезпеки виявили порушення вимог безпечності продукції в Ужгороді
- 102 порушення у двох авто: на Закарпатті викрили серійного порушника режиму праці та відпочинку
- Перевозили пасажирів без ліцензій: на Закарпатті викрили нелегальних перевізників
- У приватному притулку на Закарпатті перевірять умови для людей похилого віку в разі офіційного звернення
- Перша сотня порушень митного законодавства зафіксована у зоні діяльності Закарпатської митниці
- Закарпаття: на двох перевізників склали акти за порушення з тахографами
- За 2025 рік закарпатські митники запровадили 947 справ про порушення митних правил на суму 261 млн грн
- За 2025 рік порушники митних правил у зоні діяльності Закарпатської митниці сплатили у Держбюджет 33 млн грн
- Три із кожних чотирьох гривень у закупівлях витрачали з порушеннями – підсумки контролю тендерів на Закарпатті впродовж 2025 року
- За 2025 рік закарпатські митники задокументували майже тисячу протиправних діянь на понад чверть мільярдів гривень
- На Закарпатті Укртрансбезпека виявила у водія 80 порушень режиму праці за 28 днів
- Минулого тижня на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Недотримання митних правил призвело до складання понад 850 протоколів на чверть мільярда гривень
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 646 постанов за перевищення водіями дозволеної швидкості
- Із початку листопада закарпатські патрульні винесли 66 постанов за їзду без пристебнутого ременя безпеки
- Результат міжнародної взаємодії: виявлено 36 митних правопорушень на 172 млн грн
- Податківці Закарпаття виявили понад сотню порушень у сфері торгівлі алкоголем та ресторанів
- 49 водіїв на Закарпатті оштрафували за користування телефоном за кермом з початку листопада

До цієї новини немає коментарів