Книжки п’ятьох закарпатських авторів закуплять для бібліотек України

Як і торік, у переліку книжок, що надійдуть в бібліотеки, є твори відомих закарпатських авторів. Це книжка мандрів Андрія Любки «У пошуках варварів» (ТОВ «Меридіан Черновіц»), роман Оксани Луцишиної про революцію на граніті «Іван і Феба» («Видавництво Старого Лева»), віршований «Піратський маршрут» Галини Малик («Видавництво Старого Лева»).
Поповняться бібліотечні фонди України і двома книжками Мирослава Дочинця «Діти папороті» та «Історії», що побачили світ у видавництві «Карпатська вежа» та чотирма дитячими повістями Олександра Гавроша – «Музей пригод», «Врятувати Тараса Шевченка», «Героїчні канікули («Фоліо») та «Казки для Елізи» («Навчальна книга - Богдан»).
Усього дев’ять книжок, що побачили світ у видавництвах Харкова, Львова, Тернополя, Чернівців і Мукачева. З повним переліком закуплених книжок можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/1eGaaX3CV1jW8QRTMaA1_kJyj7HuD9jZO/view.
Громадський центр
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- До 56-річчя скансену в Ужгороді відкриють дві тематичні виставки з фондової колекції
- 40-річний ювілей відзначив народний ансамбль танцю «Джерельця Карпат»
- Виграйте Гран-прі та частину призового фонду у 200 тисяч гривень: стартував конкурс «Золото Карпат»
- Чотири прем'єри за тиждень: Закарпатський муздрамтеатр готується до закриття ювілейного сезону
- «Барви та краса Карпатських вершин» – виставку художніх робіт відкрили в атріумі облдержадміністрації
- В обласному музеї ім. Й. Бокшая триває виставка творчості Івана Кавалерідзе
- Обласний краєзнавчий музей ім.Т.Легоцького запрошує відвідати підземелля Ужгородського замку
- Naruto при світлі сотень свічок. Сьогодні в Ужгороді прозвучить музика культового аніме. Ще є квитки
- На поціновувачів мистецтва завтра чекає відкриття одразу двох виставок в Ужгороді
- До ужгородського скансену повертається Літня школа гончарства
- «Українська музична мозаїка» – концертну програму представлять на сцені обласної філармонії
- Концерт «Музика великого кіно» пройшов у філармонії
- На Закарпатті відзначили діячів міжнаціональної єдності, серед них – Івана Латка
- Концерт «Музика великого кіно» пройшов у філармонії
- Концерт «Музика великого кіно» пройшов у філармонії
- В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
- Перший Відкритий фольклорний фестиваль-конкурс культурного розмаїття «Шовкова косиця» стартував в Ужгороді
- В Ужгороді відкриють фотовиставку Євгена Котляра «Український штетл. Повернення до місць сили»
- В Ужгороді сьогодні стартують триденні «Ерделівські читання 2026»
- Ужгородський скансен запрошує на виставу «Про що плачуть верби»

До цієї новини немає коментарів