Удар карантином: закарпатські фермери не можуть збути вирощені овочі (ВІДЕО)

Декілька сотень гектарів ранніх овочів у с. Заріччя вже починають дозрівати та, на жаль, через впровадження карантинних обмежень продукцію просто нема куди подіти.
Закриття ринків спричинило справжню паніку серед закарпатських аграріїв. Адже зараз склалася така картина: з одного боку є попит, з іншого – товар, але ланцюг постачання розірваний.
Потрібно розуміти, подорожчання імпортної продукції відбувається через підвищення курсу долара. Якщо ж в українських магазинах буде реалізовуватися місцева продукція, то вартість долара на ній не відобразиться. Тож, до прикладу, замість 35 гривень за кілограм привозної капусти, українці б мали змогу віддати тільки 15 за вирощену вдома.
Детальніше - в сюжеті телеканалу М-Студіо:
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Феномен із Закарпаття: історія Івана Фірцака-Кротона, який дивував усю Європу
- Гепатит без симптомів. Закарпатців закликають безкоштовно пройти тестування
- «У критичний момент мозок вимикає емоції»: історія медика 128-ї Закарпатської бригади
- Ужгородець Олег «Бяка»: шлях від солдата до командира роти безпілотних систем
- На Берегівщині зіткнулися два мотоцикли: травмувалися троє молодих чоловіків
- Після п’ятирічної перерви на Закарпатті відбулася 13-та «Ужгородська регата»
- «Є поранений» — значить бігти: історія бойового медика із Закарпаття Максима, який рятував побратимів під вогнем
- «Раніше ми стріляли кількістю. Зараз стріляємо точністю. Дрони коригують вогонь, і це кардинально змінило ефективність артилерії»: історія головного сержанта з позивним «Ярчук»
- Олександр Холод: ветеран, який популяризує туризм і сприяє реабілітації військових
- "Бограч-index" – липень 2026: за місяць ціни за продукти змінилися на - 5,5%
- На Закарпатті смертність удвічі перевищує народжуваність: статистика за перше півріччя 2026 року
- В Ужгороді покажуть документальний фільм про евакуацію цивільних із прифронтової Костянтинівки
- В Ужгороді розпочався «Чендей-фест»: визначили найкращих авторів малої прози та сценаріїв
- Світовий стандарт у дії: чому серце пацієнта в Закарпатському кардіоцентрі лікує не один лікар, а ціла команда?
- Закарпаття серед областей із найнижчими пенсіями в Україні — Опендатабот
- Ветеранський туризм на Закарпатті: між гостинністю та системними бар'єрами
- Прикордонник Чопського загону «Моряк» був «очима» штурмовиків, а тепер готує нове покоління операторів БПЛА
- До майже 50% зросла вартість навчання в університетах на Закарпатті
- Відмовилася від громадянства США заради ЗСУ: історія військової Кім, яка воює у закарпатській бригаді ТрО
- На Свидовці завершили програму природотерапії для ветеранів

сяк тоже добре,найся не прибидняут