В Ужгороді презентували другу творчу майстерню. Що це і для кого?

В Ужгороді презентували другу творчу майстерню. Що це і для кого?
2 березня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбулась презентація вже другої творчої майстерні в рамках проєкту «Бібліотека єднає людей» під назвою «Втілити спонтанне, уявне».

 

Під час презентації відбулось знайомство з художником Данилом Ковачем, який запропонував спільно з учасниками створити перформанс у стилі оп-арту (оптичне мистецто). Художник відкрив для себе цей стиль у мистецтві завдяки закарпатському художнику-нонконформісту Павлу Бедзіру і вирішив працювати саме у цьому напрямку мистецтва. «Для мене важлива техніка, якої мене навчив Павло Бедзір. Він часто приходив до мого батька. Ще дітьми ми з братом любили спостерігати як він малює у своєму блокноті ці дивовижні роботи у стилі оп-арту, який завжди був з ним», – поділився Данило Ковач.

За словами молодого художника, Павло Бедзір навчав, що в оптичному мистецтві важливо відмовитись від зайвих думок, тобто малювати із закритими очима, створити певний хаос, а потім його впорядкувати. «Мені цікаво спробувати цю практику оп-арту з громадою нашого міста. Я впевнений, що мистецтво має і терапевничний характер. Тому пропоную зануритися в природу хаосу, що народжується в уяві людини і упорядкувати його, малювати з закритими очима і з відкритими руками (з відкритим розумом)», – зазначив Данило Ковач. Майстерня відкрита для широкого кола охочих і розпочне роботу 3 березня о 16:00 в обласній книгозбірні. Триватиме вона до 6 березня. А 10 березня у читальній залі бібліотеки відбудеться презентація напрацювань майстерні.

Євгенія Напуда

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

03 березня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів