У 2020 році з обласного бюджету Закарпатської області на розвиток туризму виділять 5 мільйонів гривень

У 2020 році з обласного бюджету виділять майже 5 мільйонів гривень. Вони будуть використані на інформаційний супровід об’єктів історико-культурної, архітектурної та природної спадщини, сприяння модернізації матеріальної бази галузі, участь туристичних інформаційних форумах та деякі інші напрямки. Виділяються кошти на утримання існуючих, маркування нових маршрутів для туристів по всій території області, підготовку гідів, екскурсоводів.
Одним із пріоритетних напрямів в Програмі визначено популяризацію сільського туризму. Власники сільських осель отримуватимуть допомогу в започаткуванні власної справи шляхом реалізації державної програми «Власний дім», що її здійснює Закарпатський обласний фонд інвестування.
Василь БЕДЗІР, «Урядовий курєр»
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Закарпаття – у ТОП-5 областей за кількістю ночівель зі сплатою туристичного збору
- На Закарпатті промаркували туристичний маршрут до гори Голаня
- За 5 місяців 2026 року на Закарпатті сплатили 14,6 млн грн туристичного збору
- На Закарпатті створили віртуальну подорож національним парком
- Закарпатські громади отримали понад 10 млн грн туристичного збору
- «Маршрут трьох озер»: на Закарпатті з’явилася нова туристична атракція
- У Сваляві завтра відкриють новий велопішохідний маршрут
- Понад 2 млн грн у бюджет: Ужгород – лідер за надходженнями туристичного збору з початку року
- Із початку року природні парки Закарпаття відвідали 13 тисяч туристів
- Закарпаття представили на Всеукраїнському туристичному саміті 2026
- На Закарпатті створили інтерактивну карту «Тячівщина – соляний оберіг України»
- Ужгород у трійці лідерів за туристичним збором на Закарпатті
- Українським туристичним компаніям організували промотур Закарпаттям
- До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло майже 6 млн грн туристичного збору за 2 місяці 2026 року
- На Говерлі встановили зимове маркування маршрутів
- В очікуванні снігу: як тепла зима поставила гірськолижний відпочинок у Карпатах на паузу
- День туризму: 26 вересня в музеях Закарпаття – «вільні години»
- День туризму: 26 вересня вхід на територію нацпарків Закарпаття буде вільним
- У Карпатах відкрили перші 55 кілометрів унікального туристичного маршруту
- В останній день літа на Закарпатті відкриють першу частину нового велосипедного туристичного маршруту «Вело ЗТШ»

До цієї новини немає коментарів