В Ужгороді виступить джазове тріо з Південної Пальміри

Цього разу Олексій Петухов (електроорган), Михайло Євтушенко (саксофон) та Андрій Гончаров (ударні) подарують слухачам свій «АВТОПОРТРЕТ»–програму з авторських творів, аранжувань і джазових стандартів. Ведуча – Ольга Донецька. Початок о 18.30.
Олексій Петухов – яскравий представник українського джазу, піаніст, композитор, аранжувальник, диригент джазового оркестру під орудою М.Голощапова, викладач фортепіано й імпровізації в Одеському училищі мистецтв і культури ім.К.Данькевича. Учасник безлічі фестивалів та музичних проектів в Україні та за її межами. Співпрацював із багатьма всесвітньо відомими джазовими виконавцями. Автор музики до спектаклю-мюзиклу «Конотопська відьма» (реж.Г. Ковтун). Творчі пріоритети – авторська музика переважно у форматі джаз-тріо, квартету й квінтету.
Михайло Євтушенко – саксофоніст, композитор, бендлідер. Випускник найстарішого джазового факультету Європи (Університет музики й театрального мистецтва у м.Грац, Австрія). Співпрацює з провідними джазовими оркестрами Європи, зокрема Glenn Miller Orchestra, Graz Composers Orchestra, HGM Jazzorchester Zagreb, Rob Spelberg Jazz Orchestra та інші. Авторський альбом «Prayer», записаний виконавцем у складі Mike Ievtushenko Trio, здобув відзнаку «Альбом року» за версією Downbeat Jazz Magazine.
Андрій Гончаров – талановитий молодий виконавець на ударних інструментах, випускник Одеського училища мистецтв і культури ім.К.Данькевича. У складі джазового тріо Олексія Петухова вже вдруге виступить на сцені Закарпатської обласної філармонії.
Підготувала Марія Коваль
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді представили виставку художника й військовослужбовця Василя Шандра
- В Ужгороді відбудеться презентація унікального мультимедійного артпроєкту «Кольори стійкості»
- В Ужгороді відкрили ювілейну виставку Антонія Турока «Закоханий в красу»
- До Ужгородського скансену перенесли та відреставрували унікальну каплицю XIX століття
- Ужгород на чотири дні стане столицею гірського кіно: CMIFF повертається з міжнародною програмою та гостями з усієї Європи
- «За склом» – у галереї «Ужгород» відкрили виставку робіт заслуженої художниці України Вікторії Кузьми, присвячену ювілею мисткині
- В Ужгородському скансені завершується встановлення римо-католицької каплиці з с. Підполоззя
- Триває відбудова дерев’яної синагоги ХІХ століття з с. Великі Ком’яти в Ужгородському скансені
- В Ужгороді відкриють виставку графіки Василя Шандра «Ой, неборе…»
- Цими вихідними в Ужгороді вдруге пройде етнофестиваль «Цвіт папороті»
- Лемки, бойки, гуцули та долиняни в одній залі: музей ім. Т. Легоцького оновив унікальну експозицію
- В Ужгородському замку розкажуть про життя та спадщину Кароя Мейсароша
- Фестиваль «Кіно сусідів» оприлюднив програму: що покажуть цього року
- На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2026»
- Спадщина гуцулів: скансен запрошує на ексклюзивну кураторську екскурсію
- В Ужгородському скансені представила творчий доробок художниця-керамістка Кристина Негер
- Ужгородець Антоніо Лукіч представив новий проєкт фільму на кінофестивалі в Карлових Варах
- Заслужений академічний Закарпатський народний хор отримав статус національного
- «Між формою і знаком» – в Ужгороді представили персональну виставку робіт Едуарда Приходька
- В Ужгородському замку представили доробок одного з найкращих знавців кримськотатарської орнаменталістики Рустема Скибіна

До цієї новини немає коментарів