Вагони зі щебнем для закарпатських доріг застрягли на Львівщині та Рівненщині

На Закарпатті знову закінчуються витратні матеріали, необхідні для виробництва асфальту й подальшого ремонту автодоріг. На сьогодні на різних залізничних станціях протягом уже трьох тижнів застрягли 45 вагонів зі щебнем, призначеним для Закарпаття, а саме: на станції «Здолбунів» – 8 вагонів, на станції «Сарни» – 11 вагонів, на станції «Львів» – 5 вагонів, на станції «Рівне» – 16 вагонів, на станції «Томашгород» – 5 вагонів. Відправник вагонів – ТОВ «НСК Альянс», отримувач – ТОВ «МЕГО ЛТД».
Голова ОДА направив звернення до прем’єр-міністра України, в Міністерство інфраструктури та в Укрзалізницю з проханням вжити термінових заходів для розблокування руху залізничних вагонів із матеріалами, необхідними для виробництва асфальту.
До теми
- В Ужгородському замку відбудеться благодійний фестиваль «Бельтайн»
- На Рахівщині загинув 66-річний чоловік, ймовірніше через спалювання сухотрав’я
- Після бойових завдань: військові 26 Закарпатського полку відновлюються під час декомпресії
- 717 пожеж в екосистемах ліквідували вогнеборці Закарпаття з початку року
- За минулий тиждень закарпатські поліцейські розшукали 15 водіїв, які залишили місце ДТП
- Спроба підкупу прикордонника на Закарпатті: $8000 за незаконний канал перетину кордону
- Платив за світло як за будинок, а живив ТРЦ: підприємцю на Закарпатті повідомили про підозру у схемі на понад 3,4 млн грн
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
- Патрульна поліція Закарпаття нагадує: відволікатися на гаджети, керуючи автівкою — небезпечно
- На Закарпатті з початку року вигоріло понад 500 гектарів сухостою
- Волонтери передали 26 Закарпатському полку Нацгвардії комплекти супутникового зв’язку Starlink
- Керував без посвідчення та у стані сп’яніння: на Ужгородщині зупинили порушника
- Лісові оборудки на Закарпатті: за І квартал прокурори скерували до суду справи щодо понад пів сотні осіб — від лісничих до депутатів
- Музей в Ужгороді зібрав кошти на зарядні станції для військових через продаж унікального видання
- В Ужгороді розшукали дитину, яка не повернулася додому
- В Ужгороді відбулася щорічна акція "Писанки у стилі Енді Воргола"
- Поліція Ужгорода затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв ДТП з потерпілими
- Перевозить до 15 кг вантажу: на Закарпатті волонтери презентували новий транспортний дрон "Джміль"
- На Закарпатті знову частішають випадки загоряння сухостою – з початку року випалено вже понад 498 гектарів землі

До цієї новини немає коментарів