Перевізникам, які працюють в Ужгороді, за результатами перевірок на дорогах наголосили на дотриманні безпеки руху

Начальник відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Олександр Ковальчук поінформував про попередні результати масштабних перевірок перевезення пасажирів, дітей, вантажів тощо, які з другої декади липня за дорученням уряду проводяться поліцією, Укртрансбезпекою по всій Україні.
Лише на Закарпатті із 748 перевірених автобусів порушення виявлені у 124-х.

Перевізникам наголосили провести додаткову роз’яснювальну роботу з водіями для профілактики аварій, безпеки пасажирів. Особлива увага – дотриманню правил дорожнього руху, неприпустимості ігнорування дорожніх знаків, справності транспортних засобів.

Заступник начальника управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області Сергій Кейс та командир батальйону Управління патрульної поліції Володимир Грубар зазначали, що типовими порушеннями є недотримання режиму праці та відпочинку, виїзд водіїв на маршрут без проходження медогляду, стоянка транспорту поза межами підприємств, блокування одних із двох дверей у салонах автобусів, розмови водіями мобільним телефоном під час руху, паління в салоні, некоректне спілкування з пасажирами тощо.

В.о Ужгородського міського голови Ігор Фартушок наголосив, що за щоденною рутиною часто притуплюється увага до профілактики ДТП, дотримання всіх вимог керування транспортом, тому перевізники повинні постійно акцентувати водіям: безпека повинна бути завжди і в усьому, аж до найменших дрібниць, на першому місці.
Джерело: Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради
До теми
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- Світло пам’яті на Пагорбі Слави в Ужгороді
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку
- На Закарпатті побільшало злочинів за участю неповнолітніх, але зменшилася кількість тяжких правопорушень
- Ужгородці назвали головні проблеми міста та країни в опитуванні ГО «Захист держави»
- Раз на рік – для всіх: в Ужгороді відбувся щорічний День відкритих дверей у резиденції єпископів
- Ужгород відзначає 1132 річницю з часу першої писемної згадки: цікаві факти про місто
- В Ужгороді ветерани, родини військових та переселенці можуть отримати безоплатні юридичні консультації
- У серпні в Ужгороді народилося 222 немовлят - 103 дівчинки та 119 хлопчиків
- З історії ужгородської школи ім. Масарика: в Ужгороді видрукувані унікальні видання
- Фейки та маніпуляції у закарпатських медіа: що робити і чи треба
- Ужгород долучився до всеукраїнської акції «Дзеркало Незалежності»
- Найбільш інстаграмні місця в Ужгороді
- 48 перших класів: в Ужгороді триває підготовка до початку навчання
- Кількість першокласників в Ужгороді зменшилася
- Central Park від SENSAR Development: новий погляд на життя у великому місті
- INCLUSIVE-ED4ALL: освіта для всіх і кожного у сільських громадах України та Румунії
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у червні 1925-го? (ФОТО)
- 108 хлопчиків та 80 дівчаток, серед яких 4 двійні, народилися в червні в Ужгороді
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею

До цієї новини немає коментарів