В Закарпатті на хабарі затримали голову Виноградівської РДА

Оперативники відділу протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Нацполіції, управління захисту економіки в Закарпатській області, слідчі Головного слідчого управління Нацполіції за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України задокументовали злочинну діяльність голови Виноградівської районної державної адміністрації.
Так, правоохоронці встановили, що посадовець організував «схему» хабарництва. За укладання договорів на виконання робіт, послуг за бюджетні кошти без відповідного погодження вимагав та отримував від представників бізнесу неправомірну вигоду.

У даному випадку за укладання договору на постачання планшетів для інклюзивної освіти (для хворих на ДЦП дітей) та перерахунок бюджетних коштів згідно виконаних умов договору голова РДА вимагав 25 тисяч гривень хабара. Кошти останній отримував у декілька етапів.
Сьогодні, 2 серпня, фігуранта було затримано під час одержання чергового «траншу». В автомобілі голови РДА правоохоронці вилучили кошти, одержані ним у якості хабара - 8 тисяч гривень.
Крім того, під час проведення слідчо-оперативних заходів були встановлені інші факти отримання ним неправомірної вигоди за перерахування бюджетних коштів за виконані по договору роботи.
Наразі правоохоронці встановлюють осіб з числа посадовців РДА, які також можуть бути задіяні у корупційних схемах.
Голова райдержадміністрації затриманий у порядку статті 208 Кримінальногопроцесуального кодексу України.
Досудове розслідування проводиться у межах кримінального провадження, відкрито за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Наталія Калиновська, Департамент захисту економіки Нацполіції України
До теми
- Розслідування побиття ветерана на Тячівщині: поліція повідомила про підозру двом найактивнішим учасникам злочину
- Поліцейські закарпатського батальйону «Стрілецький» отримали нагороди Президента України та Головнокомандувача ЗСУ
- За матеріалами поліції Іршави наркоторговця засуджено до 7 років і 6 місяців позбавлення волі
- Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом побиття ветерана на Тячівщині: встановлено всіх учасників бійки
- На Закарпатті поліція врятувала дітей від експлуатації та затримала матір, яка передавала їх «в оренду»
- За минулий тиждень закарпатські поліцейські розшукали 15 водіїв, які залишили місце ДТП
- Спроба підкупу прикордонника на Закарпатті: $8000 за незаконний канал перетину кордону
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
- Патрульна поліція Закарпаття нагадує: відволікатися на гаджети, керуючи автівкою — небезпечно
- Керував без посвідчення та у стані сп’яніння: на Ужгородщині зупинили порушника
- В Ужгороді розшукали дитину, яка не повернулася додому
- В Ужгороді відбулася щорічна акція "Писанки у стилі Енді Воргола"
- Поліція Ужгорода затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв ДТП з потерпілими
- В Ужгороді до 7 років позбавлення волі засуджено двох переправників ухилянтів
- За матеріалами поліції Мукачева засуджено зловмисника, який погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька
- До 12 тисяч доларів за «перехід»: на Закарпатті блоковано три схеми бізнесу на незаконних втечах за кордон
- У Чопі жінка намагалася підкупити прикордонників хабарем
- В Ужгороді розпочав роботу Великодній ярмарок
- «Швидке закриття справи» за гроші: за корупційну схему на Закарпатті судитимуть держвиконавця

До цієї новини немає коментарів