Юлія Свириденко під час візиту на Закарпаття відвідала завод компанії «Біофарма Плазма

"Півтора року тому я була на Закарпатті на цьому місці і добре пам’ятаю — лише фундамент і бетонні опори. Сьогодні оглянули нові виробничі потужності з інвестором Костянтином Єфименком. Компанія Biopharma вже готується запустити у вересні першу чергу одного із найбільших в Європі заводів із виробництва фармацевтичних продуктів та імунобіологічних препаратів.
На підприємстві створять 150 робочих місць і забезпечать повний цикл переробки плазми крові в Україні. Уже зведено корпус та склад сировини, змонтовано обладнання. Компанія інвестувала 67 млн євро, при повній вартості першої черги в 75 млн євро.
Біофарма експортує продукцію до десятків країн і планує розширювати присутність у Європі, на Близькому Сході та в Латинській Америці і далі розширює спроможності.
Окрім виробництва, компанія системно підтримує талановитих дітей і інвестує в біологічну освіту. Компанія організувала два біологічних класи в Києві, дві Біошколи в Києві і Білій Церкві. Навчання математиці, хімії, біології становить там по 10 годин на тиждень, і воно безкоштовне. У планах збудувати ще 25-30 Біошкіл, найближчі — в Ужгороді, Львові та Дніпрі.
Це приклад відповідального українського інвестора, який продовжує вкладати в країну навіть під час війни та створює виробництво з високою доданою вартістю. Дякую за цю важливу роботу", - відзначила Юлія Свириденко.





До теми
- Чинна відстрочка в «Резерв+» не зупиняє незаконне доставлення до РТЦК та СП: ситуація на Закарпатті
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв привітав 100-річну ювілярку
- Грант на власну справу отримали ще 16 заявників на Закарпатті
- Сьогодні 48 дітей із Ужгорода вирушили на відпочинок до Угорщини
- Закарпаття посідає лідерські позиції в Україні з розвитку альтернативних джерел енергії
- Богдан Андріїв: «Щира вдячність кожному медичному працівнику Ужгорода»
- З початку 2026 року до місцевих бюджетів Закарпаття надійшло 2,5 млн грн гривень за адмінпослуги у сфері земельних відносин
- Бізнес Закарпаття може стати учасником міжнародних програм підтримки, які втілює ООН з промислового розвитку (UNIDO).
- Команди з Ужгорода принесли Закарпаттю «золото» та «бронзу» Всеукраїнських шкільних лі
- 20 проєктів і 4 мільйони гривень: на Закарпатті обирають найкращі ветеранські ініціативи
- Понад чверть мільйона послуг надали ЦНАПи Закарпаття за І півріччя 2026 року
- За тиждень на Закарпатті поліцейські розшукали дев’ятьох водіїв, які втекли з місця ДТП
- Близько 1100 внутрішньо переміщених людей отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- В Ужгороді щодня близько 40 осіб складають іспити на водійське посвідчення
- Ремонтують харчоблоки в школах: із вересня в Ужгороді безкоштовними обідами планують забезпечити всіх учнів
- На Закарпатті обговорили підготовку до нового навчального року та реформу освіти
- Спортивна гордість Закарпаття: кращих тренерів відзначили з нагоди професійного свята
- В Ужгороді посилять вимоги до користувачів та власників електросамокатів
- Виконком Ужгородської міськради затвердив порядок організації безоплатного харчування школярів на 2026/2027 навчальний рік
- Із 1 серпня в Ужгороді діятимуть оновлені тарифи на поводження з побутовими відходами

До цієї новини немає коментарів