На Закарпатті найчастіше ДТП стаються по вівторках з 8 до 12 години

Протягом травня поточного року, на території обслуговування патрульної поліції в Закарпатській області, зареєстровано 108 дорожньо-транспортних пригод — в яких 4 осіб загинули.
За звітний період, найбільше автопригод зареєстровано у середу. Аналізуючи кількість ДТП за часом скоєння, слід зазначити, пік аварійності припадає з 8:00 до 12:00 години. Незмінною залишається причина автопригод — порушення правил маневрування (43%).


Шановні водії! Ще раз наполегливо нагадуємо про неухильне дотримання Правил дорожнього руху! Будьте відповідальні на дорозі, бо від ваших дій залежить життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху!
Патрульна поліція Закарпатської області
До теми
- Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом побиття ветерана на Тячівщині: встановлено всіх учасників бійки
- На Закарпатті поліція врятувала дітей від експлуатації та затримала матір, яка передавала їх «в оренду»
- За минулий тиждень закарпатські поліцейські розшукали 15 водіїв, які залишили місце ДТП
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- Патрульна поліція Закарпаття нагадує: відволікатися на гаджети, керуючи автівкою — небезпечно
- Керував без посвідчення та у стані сп’яніння: на Ужгородщині зупинили порушника
- В Ужгороді розшукали дитину, яка не повернулася додому
- В Ужгороді відбулася щорічна акція "Писанки у стилі Енді Воргола"
- Поліція Ужгорода затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв ДТП з потерпілими
- За матеріалами поліції Мукачева засуджено зловмисника, який погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька
- В Ужгороді розпочав роботу Великодній ярмарок
- Поліція скерувала до суду справу щодо жорстокого вбивства подружжя пенсіонерів на Берегівщині — на лаві підсудних опиниться група осіб
- Поліція Закарпаття завершила розслідування ДТП, в якій загинуло подружжя та травмувалася їх 3-річна донечка – справу скеровано до суду
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 13 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поїздка на 59 тисяч гривень: під Ужгородом водій без прав і напідпитку влаштував ДТП
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- Майже півтори тисячі постанов про перевищення швидкості склали закарпатські патрульні у березні
- У 94 роки за новими враженнями: у Берегові оформили перший закордонний паспорт для довгожительки
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП

До цієї новини немає коментарів